Page 10 of 10 < 1 2 ... 8 9 10
Lehetőségek
Szavazz a témára
#333519 - 2015-05-04 22:40:28 Re: best of edzõ válaszol ***** [Re: Krino]
Krino Offline
a fórum istene

Regisztráció: 2001-12-16
Üzenetek: 33354
Hello Bunny meg szeretném kérdezni hogy szoktatok-e szervezni útazást a mr.olympiára?
Adam_91f48e

Mire gondolsz? Társasútra?

Felmerült pár kérdés bennem eme szerény kérdésed után. Voltál már szeminárumunkon? (1500ft.) Voltál Superbodyn (3-4000Ft). Voltál a Prága Pro-n? Vagy nem kispályázunk, kezdjük rögtön félmillió feletti költséggel? El is gondolkoztam, minek szervezünk szemináriumokat 1500 Ft-os jegyárral, amikor Mr. Olympia utakat is szervezhetnénk. Magánrepülővel mondjuk. Kathi Béla lesz a stewardess.

Persze lehet hogy tévedek az ügy megítélésében, de félek, hogy nem.

Hello! Nem voltam még szemináriumokon, de a mr.olympiára szeretnék elmenni! Mivel te szoktad kommentálni az eseményeket az olympiáról gondoltam te tudnál nekem segiteni. Még régebben láttam hogy volt egy mr.olympia útazás amit megszerveztek magyarországon.De ha szerveztek utazást a prága pro-ra oda is elmennék, ha lessz lehetőség. Köszönöm előre is.
Adam_91f48e

Te hány éves vagy? 17?

Nem 17 éves vagyok de látom te agyilag annyi vagy ha nem tudsz normálisan válaszolni.
Adam_91f48e

A félreértések elkerülése végett: nem szoktam fogyatékosoknak válaszolni, akik nem bírnak venni maguknak egy kurva jegyet a Mr. Olympiára, meg egy repülőjegyet a bilibe lógó kis kezükkel álmodozva. Pont neked van erre pénzed, szerencsétlen balfasz, biztos. Én meg az utazási iroda vagyok.

Nyilván az ilyen okos emberek a nagy tehetségükkel megengedhetik maguknak a Mr. Olympia költségét. Mert pl. én nem - de szeretnék olyan okos lenni, mint te!

Igaz én ki tudok guglizni egy utazási irodát meg egy hotelt a bookingon, és eszembe sem jut, hogy biztos van titkos társasút amit a legnagyobb buli meg sem hirdetni, de nyilván és vagyik a hülye, nem te. Gondolom véletlenül arról sincs fogalmad sem, hogy mikor lesz a Mr. Olympia, csak úgy jött a zseniális ötlet, hátha nincs itt elég hülye.

Nem baj, legalább ismét jót röhögtünk egy debilen.

#335497 - 2015-08-09 09:10:29 Re: best of edzõ válaszol [Re: Krino]
Krino Offline
a fórum istene

#339510 - 2015-12-29 23:41:37 Re: best of edzõ válaszol [Re: Krino]
Krino Offline
a fórum istene

Kérdés

Ugye te írtad a cikket a szemináriummal kapcsolatban? Kizárt hogy valaki ezért eljöjjön.Egyáltalán mi a faszról lehet beszélgetni?Motorokról? Tegyél már be képet mennyien voltak:)
istvan_5e1f18

Válasz

Dehogy. Anyád írta. Vittem neki tollat a sarokra. Nem is jött el senki, még anyád sem, mert a sarkon volt. Úgy csináljuk, hogy mivel senki nem jön el, anyád keresi meg a jegybevételt.

A motorokról beszélgetünk egyébként azokkal, akik nincsenek itt: ez azért van így, hátha akadnak kis fasszopók, akik nem tudnak szöveget értelmezni. Kétségtelen, hogy bizonyos szint alatt nehéz megérteni, miért motorokról volt csak kép és ennek relációját az önfényezéssel kapcsolatban.

Eleve nem teszek be képet neked, mert nincs rajta senki, így a nem betett kép ugyanaz, mint a betett kép amin senki sincs. A lényeg, hogy okos vagy és senki sem volt.

Amúgy van kép a cikkben, amin azért látszik valami (vagyis hogy senki sem volt), de az az igazság, hogy nem értem rá fotózni és el is felejtettem, hogy valakit megbízzak vele, mert felügyelni kellett anyádat a sarkon, nehogy szüljön még egy férget.

#343458 - 2016-05-12 23:14:55 Re: best of edzõ válaszol [Re: Krino]
Krino Offline
a fórum istene

http://body.builder.hu/edzovalaszol_egyvalasz.htm4?id=1463067038

Kérdés
Csáó. Zoli vagyok.Azér írtam mer jó lenne ha tudnál segíteni persze ha tudsz csak.Az első kérdésem az: hogy mennyi idővel kel befejezni az erössebb ,,vitaminok,, biggrin szedését a verseny elött.?A másik és ez lenne a komolyab kérdésem.Az hogy tudnál e segiteni támogatót találni nekem?Nem ma keztem félre ne érts.4 éve járok ,,gyúrni ,és eleinte tisztán nyomtam.Az elmúlt 2 évben keztem el ,,fejlődni,, úgy rendesen.Barátaim is biztatnak nekik nem érdekük hazudni.Töb komoly forma is monta hogy jó lesz ez kezgyl el versenygeni másokkal.Szóval ez a kérdés.Hogy megy ez?Le akarok majd meni a pintér ferihez is megmutatni magam.Halottam ő fedezte fel a danit is.És másokat is.Most a rózsaszin megy nem vagyok száraz.Oda lehet meni igy is a ferihez betömegelve?92 vagyok és 171 magas.Van has de vál és mel meg kar is.Komolyan gondolom szerintem jó genetikám van hozzá.Nem pénzt akarok tarhálni majd tőlük csak hogy utazgatni meg a hoteleket és persze a kajában kicsit segítsenek.Ha a feri bemutat majd nekik utána rendes papirt irnak alá?2 köteleznek e majd engem arra hogy mindig legyek száraz,jó kinézetű?Fellépő forma,reklám stb.3 mi van ha elegem van és kiarok szálni belőle?Köszi h elolvastad remélem segitesz nekem.Csuma

Válasz
Persze zolika, írástudatlan kamureges kis fasszopóknak fogok támogatót keresni, mert a húgyagyú kis buzik, akik nem bírták elolvasni a szabályzatban, hogy nem foglalkozok koxos köcsögökkel, azok megérdemlik.

Pintér Feri is alig várja, hogy ilyen férgekkel találkozhasson.

A szponzorok meg már nyitják is a kasszát, innen hallom, hogy csilingel, mert mindenki beképzelt, szart se bizonyított senkiháziakra akarja költeni a pénzét ebben a szponzorokkal bőven megáldott országban, Kánaánban. Hiszen az, hogy a fasz barátaid mit mondanak, nagyon meggyőző, statisztikailag a seggfejek barátai kurvára értenek hozzá egyrészt, másrészt mindig reálisak.

Na takarodj anyádba. Majdnem segítek, de tőlem inkább meg is dögölhetsz.

Page 10 of 10 < 1 2 ... 8 9 10

Moderátor:  Biomechanika, Harvy, Krino 
Csevegő

Shop.Builder Hirdetés
Ki van Online?
2 Regisztrált (Harvy, 1 láthatatlan), 81 Guests and 3 Spiders online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
BB.Tv Flash
BB.Tv  |  BB.Rádió  |  BB.Tv Flash
Fórum statisztikák
12107 Tag
26 Fórum
1583 Téma
309363 Üzenet

Max Online tagok száma: 506 @ 2014-06-05 09:18:00