Page 3 of 3 < 1 2 3
Lehetőségek
Szavazz a témára
#240286 - 2010-03-28 20:26:56 Re: Felelősségvállalás [Re: Jb.]
Tóth Dani Offline

Team Scitec

Regisztráció: 2006-03-04
Üzenetek: 539
Eredeti szerző: Jb.
Szia Dani!

Nem a témához kapcsolódik, de azt szeretném kérdezni, hogy amit a red rock reality-ben viselsz fehér sciteces atlétát olyat venni lehet valahol,vagy lehet olyat szerezni? köszi
Jb.

Hello Jb.!

Sajnos rossz hírem van, az sajnos egy egyedi átalakítással készült, így nem nagyon beszerezhető frown mad

D.

#284489 - 2011-11-21 11:03:13 Re: Felelősségvállalás [Re: Tóth Dani]
Leon Bolier Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2010-11-17
Üzenetek: 6
Lakhely: Budapest
Nekem kb 10 éve a néhány hónapos franciabulldogom futott fel az M3as autópályára, itt a XV.kerben a felüljáró után. Messze voltunk az autópályától, egy sétáló utcában, éppen tanítgattam hogy póráz nélkül is viselkedjen, ne kóvályogjon el messzire, mikor játékból elszaladt, és mindig amikor mentem utána hogy megfogjam elrohant. Ő csak fogócskázni akart, de én tudtam hogy ebből baj lesz és bepánikoltam, ekezdtem rohanni felé hogy megfogjam, így kvázi kikergettem az autók elé a hülye fejemmel.
Az autópálya szélső sávjában futott legalább 100 métert, egyenesen be a benzinkúthoz, bement a fotocellás ajtón!! Mikor beértem a pénztáras srác vakarászta a pocakját.. Bikaszott mérges voltam a dögre és magamra is, de örültem hogy semmi baja nem lett

Azóta egyébként felhúztak végig ilyen zajvédő falat, szóval már mással nem történhet meg (max a felhajtóknál)

Page 3 of 3 < 1 2 3

Moderátor:  Biomechanika, Harvy, Tóth Dani 
Csevegő

Shop.Builder Hirdetés
Ki van Online?
2 Regisztrált (Harvy, Mils_), 82 Guests and 6 Spiders online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
BB.Tv Flash
BB.Tv  |  BB.Rádió  |  BB.Tv Flash
Fórum statisztikák
12107 Tag
26 Fórum
1581 Téma
308362 Üzenet

Max Online tagok száma: 506 @ 2014-06-05 09:18:00