Body.Builder |  Shop.Builder |  BB.Tv |  Share on Facebook  Tweet  Follow on Google  Follow on Youtube  Follow on Pipnterest  edzésterv |  edzőválaszol |  étrend |  cikkek |  galéria |  videók
Ki van Online?
3 Regisztrált (deneverember, 2 láthatatlan), 25 Guests and 7 Spiders online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Shop.Builder.Hu
Top Posters (30 Days)
NuLab 78
pingvin 54
Shark 49
deneverember 47
Tornádó 40
Hurka 29
queensryche 23
Biomechanika 23
Z_M_Robird 10
Harvy 6
Weak 2
guldenburg 2
koska 1
greeen 1
Mátéé 1
Günther 1
Friss Fórum Hozzászólások
Arnold Classic
szerző: Hurka
28 minutes 26 seconds ezelőtt
Egyéb hírek a profivilágból
Tegnap 00:50
Phoenix Pro
2014-10-23 00:54:13
Goldentimes Pro
2014-10-21 00:59:20
Nordic Pro
2014-10-11 22:24:34
Új tagok
freestar, kike, Korybig, Dimaistro, Zaz
12110 Regisztrált felhasználó
Fórum statisztikák
12110 Tag
26 Fórum
1552 Téma
292605 Üzenet

Max Online tagok száma: 506 @ 2014-06-05 09:18:00
Page 3 of 3 < 1 2 3
Lehetőségek
Szavazz a témára
#128026 - 2008-02-18 18:12:47 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: prolihisztor]
K.Zoltán Offline
vadidegen

Regisztráció: 2008-02-17
Üzenetek: 4
Lakhely: Szolnok
Ok,köszönöm a segitséget, (én is erre gondoltam) ,csak így jobb hogy meger&#337;sitetted.

#132716 - 2008-03-21 13:43:53 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: prolihisztor]
Đuke Offline
kezdõ fórumos
**

Regisztráció: 2008-03-16
Üzenetek: 131
Lakhely: Budapest
halihó, nekem anyám is orvos, meg az albérl&#337;nk is és még 2 ismer&#337;sünk, ha valakit érdekel mind1iknek meg tudom adni a címét.
Van egy kis természetgyógyászatunk is , 292-22-95 a telefonszáma, állítólag jó... 1 próbát sztem megér smile

Train hard and use Scitec suplements!

#132730 - 2008-03-21 14:45:37 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: Đuke]
Draba Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-01-18
Üzenetek: 117
Debrecen környékén ízületek és szalagok sérüléseivel érdemes Dr. Dézsi Zoltánt keresni( Kenézy Kórház ).
Bokaszalagszakadás után engem gyönyör&#369;en összerakott, 4 hónap után már lassan jobb a sérült lábam mint az egészséges smile. A kérdésekre türelmesen válaszol, segít a rehabprogram összerakásában is. A DVSC focistáinak csapatorvosa, f&#337;leg a sportsérülésekben van otthon.

#136218 - 2008-04-12 17:03:05 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: Anonymous]
viktor_ Offline

kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-02-06
Üzenetek: 281
Leimet János valóban nagyon korrekt csontkovács. Én a térdem kapcsán találkoztam vele. Van is egy storym, de aki soknak találja az ugorja át és a következ&#337; bekezdésnél má csak a Leimeterr&#337;l beszélek* Tehát: Elkezdet fájni a térdem (mindkett&#337;). Szúrt mint állat, alig bírtam leguggolni, leülni villamoson halál, lépcs&#337; úgyszintén. Örültem, hogy ha egyesével lépek nem szúr bele a rosszbaj. Nem tudtam mi a fasz van. El&#337;ször azthittem vmt szarul csináltam guggolásná vagy vm ilyesmi. Éreztem hogy fáj meg minden, de edzettem tovább. Meg há bíztattak is, hogy ja nekem is volt, edzé majd elmúlik stb. Nem is vettem komolyan a dolgot, annyira. De aztán mondom beütöttek ezek a nagyon komoly térdfájdalmak. 3-4 hónap után se múlt el ekkor felvet&#337;dött, hogy elkéne talán menni vm orvoshoz. Mivel télen kezd&#337;dtek ezek a fájdalmak, el&#337;ször arra gynakodtunk, hogy megfázott az térdem, ízület miegymás, me a családba ezze gyakori a gond, biztos én is akko, velem is ez van na. Úgyhogy el&#337;ször voltam ilyen fizikóterápiás kezelésen, amikor ilyen elektromos genyákat raknak a térdedre és azok kellemesen melegítenek és 10 alkalom ebb&#337;l a szarból és a legtöbb papa meg emberek helyrejönnek t&#337;le. Ott izélt mindenki, hogy höö má ilyen fiatalon ide jutottam. Há ez van. Végül a 10 alkalom után lófasztse nem ért az egész. Ezután mentem Orthopédiára. AZ els&#337; orvos akivel beszéltem hanyatfektetett és baszkurálta a lábam, nyújstam ki meg ott lötyögtette nekem és mondta, hogy há magának lötyög a térde, me van egy kis ldtalpam. Ezé adott lúdtalpbetétet meg ilyen 3havi adagra elegend&#337; porcképz&#337; vagy énmá nem is tom milyen gyógyszert. A lúdtalpbetétet 1 hónapig bírtam hordani, me utána má kibaszottúl fájt t&#337;le a térdem. Amúgy a talpam teljsen emgszokta, egyáltalán nem nyomott, meg ilyenek. EZután elmente még1x az orthopédiára, hogy ugyan lpjünk tovább találjon ki vmt me ez így nem nagoyn jó. Ez má egy másik orvos volt. Mondtam el&#337;z&#337; miket csinált vele, aszonta faszság. Erre aszonta lehet vm gócpont van bennem és attól fáj a térdem, me közbe kiderült vlahogy hogy bevan gyulladva. Kaptam ilyen gyulladáscsökent&#337; genyát és mondta, hogy látogassak el erre a pár helyre: fülorrgégészet, fogorvos, urulógia - me hogy ha van góc azt megkéne keresni. mindenhol votlam, sehol semmi, úgyhogy visszamente a dokihoz. Az erre szúrt vm szteroidot vagy térdembe, vagy nem tom mi a szar volt az de vm nagoyn er&#337;s fájdalomcsillapító volt me 3 hétre fullra elmúlt a fájdalom. Mondta az orvos szuri után 2-3 hét elteltével jöjjek vissza. Visszamentem, mondtam most nem fáj tök jó, lehet ennyi kellett enki köszönöm szépen. Rá 3-4 napra visszajött a régi fájdalom. Úgyhogy má kezdtem elken&#337;dni. Ez így röviden egyébként több mint 1 éves folyamat volt, végül még 1 évig elvoltam vele, vagy valahogy így. Aztán anyum beszélt a piacon ismer&#337;seive, hogy milyen szar a térdem bla bla. Erre meghallotta ezt egy gyerek és mondja, hogy neki is szar volt a térde, má operálták volna neki de hallott err&#337; a csontkovácsról Vecsésen, elment hozzá és mondta a srácnak a "doki" hogy 3 alkalmat ke hozzá még menni és tünetmentes lesz a térde. (me neki is annyira szar volt, hogy np futás stb sz'l azart vol neki is nagyon) na má az 1. alkalom után megjavult a gyerek térde és többet vissza se kellett mennie hozzá. Eztuán nekünk se kellett több mi is elmetnünk hozzá.

*Leimeter tehát full vak, olyan 60éves korabeli jófej muki. 5 percnél még soha nem voltam nála többet. Nagoyn gyorsan megy a dolog. Bementem felkedütem az asztalra, rakott rá vm szar pórt, egyet kett&#337;t dörzsölt a térdeme, hog "bemelegítsük" - há nem to az mit ér mondjuk de mind1 biggrin aztán végigtapogatta és mondta, hogy mindkét térdem ebvan gyulladva és nincs a helyén egyikse me nemtudott kitapogatni vm "tányért" , nincs emg a "csésze" meg amúgy is faszul áll. Persze ezt a gyulladást se mondtuk neki meg semmitsenem, csak úgy áltottunk be, hog fáj, nézze meg. Ezután szép finom hajlítgatta alábam, de egyáltalán nem fájt, semmit nem érteztem, de állítóülag visszarakta a helyére. Mondta, hogy mág 2 alaklom ke, hogy jó legyen. Aze gész múvelet volt 1800pénz, há nem egy nagy összeg. Én persze éltem a mindennapjaim, dolgozgattam edzegettem (igaz lábra nem) és jótt tett ugyan amit csinált a térdemmel de visszaromlott. Aztán kérdezgette t&#337;lem, hogy ugyam mit szoktam csinálni napközben, sport, meló stb, hogy mit&#337;l mozdulhat ez el. Aztán valahogy kibukott aodlog, hogy há a melóhelyemen van egy szar csigalépcs&#337; és én egész nap azon leföl mászkálok me len van a raktár és gyakran cipekedem ott raktáros lévén stb. Végül kivettem 2 hét szabit, hogy megbizonyosodjak róla, hogy télleg ez a baj. ÍGy szabi kviesz, el a Leimeterhez, helyrebaszta és 2 hétig zsír volt a lábam. Aztán visszamentem dolgozni és szép fokozatosan elkezett fájni. Na utána kiléptem. El megin Leimeterhez és sokáig jó is volt. Noha nem tünetmentes de lényegsen jobb. Sajnos évekig szar helyen volt a térdem, má megszokta, hogy abba a rossz pozócióba van és ezé hajlamos elmozdulni, de má lehet edzeni vele, napokba má guggolni is tok anélkül, hogy fájna, úgyhogy köszönöm a munkáját neki ezúton is!

És frankón olyanok voltak, hogy ott várunk ilyen el&#337;térben, hogy bejussunk hozzá. Me há nagyon bevan ám táblázva az öreg és ilyeneket hallok, hogy sikogatnak, hogy jajj de jó tom mozgatni a karom, meg ott csodálkoznak, hogy az öregasszony feltudta emelni a karját és má fél éve nem volt képes erre a mozdulatra. Na sz'L nem hülyeség, ha vm gixer van érdmes ellátogatni hozzá.

#154690 - 2008-08-09 15:07:55 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: dunkel]
z.o Offline
köszönjük emese :D
*

Regisztráció: 2008-08-04
Üzenetek: 982
Ezt nem ajánlom, erre csak versenyúszóknak van szükségük, és megnyomorodhatsz t&#337;le.

#183780 - 2009-03-09 13:33:00 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: Anonymous]
sunnysys Offline
újonc

Regisztráció: 2008-09-29
Üzenetek: 66
Sziasztok!

Sürgős segítségre lenne szükségem!
Budapesten szeretnék elmenni GASZTROENTEROLÓGIA rendelésre/kivizsgálásra. Tudtok ajánlani egy jó orvost?

nagyon köszi!

#185875 - 2009-03-23 12:59:32 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: sunnysys]
colonel21 Offline
vadidegen

Regisztráció: 2009-03-20
Üzenetek: 6
Hali!
Már lassan egy éve nem tudok igazán edzeni a vállam miatt! Szúró, furcsa érzés gyötör amikor túljutok a bemelegítésen és jönnek a súlyok...
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy kihez forduljak a problémámmal? Budapest és környéke érdekelne...
Előre is köszi!

#185925 - 2009-03-23 20:41:05 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: sunnysys]
evelyn Offline
vadidegen

Regisztráció: 2009-02-07
Üzenetek: 1
Lakhely: Marina part
Dr. Balgha Valéria a Ráday utcában rendel.Telefonszámot irhatok ide?

#185934 - 2009-03-23 21:35:36 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: evelyn]
colonel21 Offline
vadidegen

Regisztráció: 2009-03-20
Üzenetek: 6
És nekem senki nem tud segíteni? smile

#191281 - 2009-04-23 18:01:31 Re: Normális orvosok, akikhez bátran mehetsz. [Re: LeeHegyi]
kex Offline
szénhidráttündér :D

Regisztráció: 2008-07-13
Üzenetek: 710
Lakhely: Bp. VIII. kerület
Sziasztok!

A nagymamám (80 éves) most jött haza egy orvostól, és eléggé el van keseredve. Azt mondta neki, hogy bármikor összeroppanhat a gerince, és ő nem hajlandó megműteni. Valami olyasmit mondott, hogy a csigolyái között már nincsen szinte semmi (?) de én ezt így nem tudom elképzelni, de eléggé el van keseredve szegény, nem is nagyon beszél most velünk meg ilyesmi... szóval ha tudtok valakit, aki esetleg tudna segítené, vagy megműtené, ilyesmi, akkor légyszíves írjatok!

Köszönöm előre is, elég sürgős-fontos lenne, valaki biztos ismer... és addig is, mit adjak neki? multi-xem van, de lehet az nem segítene sokat, szóval szeretném biztonságban tudni, de így elég nehéz...

Page 3 of 3 < 1 2 3

Moderátor:  Biomechanika, Csepi, Harvy, colos, humma, pingvin 
Google Hirdetés
Csevegő

Shop.Builder Facebook
BB.Tv Flash
BB.Tv  |  BB.Rádió  |  BB.Tv Flash
Shop.builder ajánló
Kiemelt oldalak

Táplálékkiegészítők
Scitec
Biotech
Kondigépek
Súlyzó
Fekpad
Szobakerékpár
Kiemelt kategóriák

Fehérjék
Tömegnövelő
Zsírégető
Kreatin
Multivitamin
C-vitamin
Omega 3 zsírsavak
Keresés

Today's Birthdays
biri (34)
Google Hirdetés

Shop.Builder · Body.Builder · Adatvédelmi nyilatkozat · Médiaajánlat · Felhasználási Feltételek