Body.Builder |  Shop.Builder |  BB.Tv |  Share on Facebook  Tweet  Follow on Google  Follow on Youtube  Follow on Pipnterest  edzésterv |  edzőválaszol |  étrend |  cikkek |  galéria |  videók
Ki van Online?
3 Regisztrált (Shark, Harvy, 1 láthatatlan), 25 Guests and 8 Spiders online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Shop.Builder.Hu
Top Posters (30 Days)
Géza 107
NuLab 66
deneverember 63
Shark 61
Tornádó 59
Biomechanika 41
Hurka 27
queensryche 14
Weak 9
guldenburg 8
Z_M_Robird 4
Harvy 3
goatman 3
vodkanarancs 2
colos 2
Krisztián 1
Günther 1
adieee 1
greeen 1
Friss Fórum Hozzászólások
Dubai Pro
szerző: Hurka
2014-10-02 00:35:25
Arnold Classic Europe 2014
2014-09-27 23:58:18
Egyéb hírek a profivilágból
2014-09-27 00:56:43
Mr. Olympia 2014
2014-09-26 00:54:33
Szálkásítás/Zsírtala
nítás

szerző: Krisztián
2014-09-17 20:52:11
Új tagok
freestar, kike, Korybig, Dimaistro, Zaz
12110 Regisztrált felhasználó
Fórum statisztikák
12110 Tag
26 Fórum
1547 Téma
292325 Üzenet

Max Online tagok száma: 506 @ 2014-06-05 09:18:00
Page 1 of 4 1 2 3 4 >
Lehetőségek
Szavazz a témára
#190751 - 2009-04-21 12:39:16 A testépítés és a(z) ...
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Regisztráció: 2008-11-16
Üzenetek: 619
Lakhely: Budapest
Őedv Mindenkinek!

A testépítés egy nagyon összetett dolog, mint ahogyan azt mindannyiunk - ahogyan egyre jobban belemélyedünk - megtapasztalhatta. Minden kis apró dolog kihatással van a fejlődésünkre, legyen az negatív vagy éppen pozitív hatás.
..és nem csak a fejlődésünkre, hanem az egész teljesítményünkre, az edzésmorálunkra vagy a hozzáállásunkra az edzéshez,a kajához vagy éppen a napi testépítő rutin elvégzéséhez. Nem egyszerű dolog ezeket összehangolni, a "normális" élettel, és ez sajnos vagy nem sajnos, e minden szinten megmutatkozik. Kíváncsi vagyok ti hogyan tudtok alkalmazkodni vagy mit gondoltok olyan dolgokról, mint pl az időjárás hatása a bodybuildingre. Kicsit furcsán hangozhat a dolog, de gondoljunk csak bele. Minden évszaknak van egy különös karaktere: Tavasz - tavaszi fáradtság ..ismerős..? Én állandóan aludnék ilyenkor. Nyár - 40fok - izzadás..fogyás..étvágytalanság. Tél - hideg,komor sötét idő már délután 5 órakor,megfázás és zabálós ünnepek..gondolom nem kell ragozni. Ősz - versenyszezon. smile

Tehát ebben a témában a testépítés, és az élet más dolgainak kapcsolatát vitathatjuk meg, és higgyétek el,megannyi dolog van ami szóba jöhet. Gyerek..család..párkapcsolat..bulizás..időjárás..baráti kör..környezet..anyagiak..és ha van vm tippetek, akkor azt is szívesen veszem és kitárgyaljuk.

Tehát az első téma az a TESTÉPÍTÉS ÉS AZ IDŐJÁRÁS!

Mondjátok el, hogy rátok milyen hatással van! wink Köszi a hozzászólásokat!

Gergő

Csatolt file
kanikula.jpg

"Elkötelezettség,kitartás,fegyelem!"

"Train & Eat Hardcore!"

Friss hírek a bodybuilding világából:
http://www.scitec.hu/frisshirek.php

"A múltkorában én tudatosan táplálkoztam.Édes sütemény féleséget kérem, és végig tudtam hogy eszek!Egyszer sem haraptam mellé kérem!" by Besenyő Pista bácsi

#190755 - 2009-04-21 12:58:14 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
N.Gery Offline
vadidegen

Regisztráció: 2007-03-06
Üzenetek: 4
Lakhely: Becsehely
Szia Gergő!
Nagyon jó témának tartom és sztem is befolyásolhatják a teljesítményt ezek a tényezők amiket felsoroltál, most konkrétan az időjárás! Pont tegnap történt, h összepakoltam edző cuccom kinéztem és verőfényes napsütés, gondoltam akk motorral megyek edzeni. 7-8 km-t kell mennem és mire odaértem a teremhez eleredt az eső fenyeget lényeg h odafelé még nem áztam el de edzés közbe 2 széria között kinéztem az ablakon láttam még mindig esik és teljesen lehangolt h ha végzek akk csurom vizesen fogok hazaérni és ilyenkor 1 megfázást is könnyen össze lehet szedni sajnos. át térnék kicsit a tavalyi nyárra... strandon dolgoztam mint úszómester minden 2. nap 12 órát... már alapból az lehangoló volt h ha dolgoztam csak max fél9kor tudtam menni edzeni és akk 10 percet voltam otthon egész nap... aztán ugye a nagy meleg! az megint csak sokat kivesz az emberből főleg napi 12 órába a tűző napon és a kaja is szenvedés mert amikor már nap végén szédülsz meg hányingered van a nagy melegtől akk mindent kívánsz csak kaját nem! én 1ébként a téli szezont szeretem! sötétbe megyek sötétbe jövök hideg van fel lehet öltözni edzeni meg trikó polo melegítőfelső úgyh ha meleg van amx levetem a melegítőt de nekem ez így vállt be az izületeim miatt... nyáron meg ablakok nyitva megkell sülni még este is fent tartja a meleget a terem...

#190962 - 2009-04-22 11:01:48 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Lénárd Lajos Offline
kétezerposztos

Regisztráció: 2008-02-02
Üzenetek: 2131
Lakhely: Fajsz
Hát igen, tavaszi fáradság! sleeping
Épp a legutóbbi hátedzésen beszéltük a tesómmal, Gáborral, hogy milyen jót, sőt nagyon jót aludtam az éjjel, és ennek ellenére mégis olyan voltam az edzésen, mint egy mosottszar, legalább is az elején Kénytelen voltam edzés előtt meginni egy energiaitalt, de szinte alig éreztem változást. Azért front ide, vagy oda, akármilyen nehezen is indul be egy edzés, azért a végére valahogy mégiscsak felpörög az ember. Szóval akinek hasonló problémái szoktak lenni, és emiatt hagy ki, vagy csúsztat edzést, ne tegye, mert higgye el, csak elkezdeni nehéz, de az edzés hatására azért felpörög az ember. Szóval úgy is fogalmazhatnék, hogy "evés közben jön meg az étvágy!". wink

Módosította: Lénárd Lajos (2009-04-22 12:35:33)

#190965 - 2009-04-22 11:25:05 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Lénárd Lajos]
PowerHuni Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2007-05-07
Üzenetek: 181
Lakhely: Erdely
Tel-nagykabat, 3 rend ruha a,o takargatja a dolgokat ezert a legjobb idoszak a tomegelesre, plusz ot a sok unnek amit emlitett Gergo, ahol jol be lehet pakolni ingyen kajabol
Nyar-fasza, barcsak mindig az lene
a 40fokos meleget joban birom mind a -30fokos hideget

de egyszeruen az aznapi ido, evszaktol fugetlenul befojaszolhja az aznapi hangulatunkat es igy a teljesitmenyunket
jobb erzes napsutesben szep idoben setalgatni a terembe
mint esobe mikor szinte sotetseg van es hideg
persze ezzeken is felul lehet es kell kerekedni

Módosította: PowerHuni (2009-04-22 11:26:33)

#190996 - 2009-04-22 13:23:48 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: PowerHuni]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Egy kis általam összeollózott szemelvény a tavaszi fáradtságról:

"A külső hőmérséklet fokozatos növekedésével kitágulnak ereink is, amely átmeneti ideig a vérnyomás csökkenését is eredményezheti, ám a tavasz elején még az olyan emberek is szélsőséges hangulat és közérzet-ingadozásról számolnak be, akiket általában kevésbé visel meg az időjárás-változás. A jelenségben szerepet kap - az évszakokkal együtt mozgásban lévő - hormonszintünk változása is: a tavaszi, napsütéses órák számának növekedésével a fény hatására a szerotonin elnevezésű hormon (egy ingerületközvetítõ anyag (neurotranszmitter), ami a hangulatot változtatja, javítja a memóriát, figyelmet és összpontosítási képességet)termelődése is növekszik, ám a télre jellemző hormon, a melatonin (Ennek a hormonnak a feladata a szervezet belsõ óráját állítani, ezzel pedig a testhõmérsékletet csökkenteni, és álmosságot okozni.) még elég nagy koncentrációban van jelen testünkben. A két hormon egyidejű, viszonylag nagy szintje gondoskodik a fáradtság és erőtlenség érzéséről."

Magyarán legálisan lustálkodhatunk,mert nem a mi hibánk...a hormonokra kell kenni és ágyba hozatni a kaját kedvesünkkel délután 3kor. biggrin biggrin

G

"Train & Eat Hardcore!"

"A múltkorában én tudatosan táplálkoztam.Édes sütemény féleséget kérem, és végig tudtam hogy eszek!Egyszer sem haraptam mellé kérem!" by Besenyő Pista bácsi

#191186 - 2009-04-23 11:19:24 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Dorian Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-10-26
Üzenetek: 185
sziasztok!

igen tavasszal felugrik az ember hormonszintje ez alapjaban veve a parzasi idoszak miatt van,merthogy ugye allati mivoltunkbol eredoen... beee legtobb ember ennek tudataban sincsen,pl: a mai fiatal csajok,de a megugrott hormon miatt ilyenkor esz nelkul probalnak fiut fogni maguknak,mig telen le se sza..jak egy fiu kozeledeset.

szal ign ilyenkor nehez edzeni,foleg en meg eleg erzekeny vagyok az idojaras valtozasra is,nekem legrosszabb a nyar-utalom,mivel eszaki tipus vagyok nagyon-szoke haj,kek szem,feher bor igy en a meleget nem tudom elviselni en a huvoset ,hideget szeretem.Nyaron nagyon szenvedek edzes kozben,de nem csak ott hanem az utcan is ha csak gyalogolni kell,ezert is jo,hogy mar nem Magyarorszagon lakom,mert ott a nyar elviselhetetlen.... morcos

ne jarjatok suliba sokat,ne tanuljatok sokat,mert az eddzes rovasara mehet:)

#191724 - 2009-04-26 10:00:59 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Dorian]
Vejne Offline
retard whisperer :D
a fórum lelkiismerete

Regisztráció: 2007-12-29
Üzenetek: 1253
Lakhely: SzSzBM
Kedvenc időm a jó dögmeleg, mikor semmi dolgom sincs, csak a reggeli edzés után kifeküdni a napra, aludni, olvasni. Tavaszi fáradtságot én annyira nem érzékelem, mindössze némi szellemi visszaesést, ami hát mindig a legrosszabbkor súlyt le rám.

Ilyenkor lehet mindig keresni a buta okokat, hogy "azért, mert nem eszel kenyeret", meg "nem oda figyelsz", de esetemben nem ez jellemző. Szimplán úgy érzem, mentálisan leestem, és ez akár 1 hónapig is eltarthat, mielőtt ismét felfelé ívelnék.

Eléggé periodikusan váltakozik amúgy a teljesítményem szellemileg, ami akadályozó tényező lehet sokszor, mert ugyebár, "leszarom, kifogás nincs" elég gyakran hangzik el mások szájából.

Szerintem némi tirozinnal lehetne segíteni problémámon, de míg önálló keresetem nincs, nem baromkodok, mert a visszaeső értelmi szintem miatt így is volt már elég konfliktus családon belül az elmúlt 1 hétben.

BTW, most sokan azt hiszik, barnítóval kenem magam, holott csak napon töltődöm. Imádom a fekete haj-sötétbarna szem-sötét bőr kombinációt, főleg augusztus elején, mikor már a tezsvíríség tagja vagyok. wink

#191755 - 2009-04-26 13:23:39 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: PowerHuni]
robotpilóta Offline
ne csodálkozz ha nem érted :D

Regisztráció: 2008-01-15
Üzenetek: 1952
Lakhely: Cloud #9
Eredeti szerző: PowerHuni
Tel-nagykabat, 3 rend ruha a,o takargatja a dolgokat ezert a legjobb idoszak a tomegelesre

Egyetértek! csak kár h. most már jó idő van de én még mindig hurka vagyok biggrin biggrin nyáron meg ugye a meleg miatt kinek van kedve zabálni, meg ott a sok finom salátaféle, mehet a diéta! + futni is lehet a szabadban amit úúúúúúúúúgy ceretek ugribugri mondjuk az ilyen nagy embereket télleg nem irigylem ilyen szpontból, mert nektek tényleg muszáj enni... nekem viszont szabad nyelni az éhkoppot diétába, bibíííí! biggrin

Szal én ha valaha is versenyzésre adnám a fejem, tutira az őszi szezonra készülnék be... sztem télen ígyis úgyis nehezebb fogyni, illetve könnyebb hízni... régen, mikor még nem edzettem, akkor is úgy volt, hogy télen 5 kiló fel, nyáron 5 kiló le... jó, akkor ott volt a téli depresszió, csokika, stb biggrin de olyan is volt, h. egy egész telet végig "fogyóztam", még karácsonykor se zabáltam, és akkor is a csúcsteljesítmény az volt, h. csak 2 kilót híztam 5 helyett biggrin

#203898 - 2009-07-16 22:18:06 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: robotpilóta]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Nesze nektek időjárás!
Nem tudom hogy vagytok vele,de nagyon nehezen tolerálom ezt a szaros fülledt meleget. Tegnap guggolásnál már annyira nem volt oxigén, hogy azt hittem megfulladok, a melegtől meg agyvérzést fogok kapni.
Nyáron a test ilyenkor amugy egy csomó energiát arra fordít, hogy optimalizálja a testhőmérsékletet és ezért aztán elég nehéz ilyen időben jó teljesítményt hozni,akár intenzitásban, vagy a súlyok terén.

G

Módosította: Bognár Gergő (2009-07-26 18:59:53)

"Train & Eat Hardcore!"

#205101 - 2009-07-26 19:43:17 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Sziasztok!

Volt már szó a testépítés és a párkapcsolat közötti kényes problémákról, vagy éppenséggel kompromisszumokról amiket meg kell tegyünk ahhoz hogy működőképes legyen a kapcsolat.
Egy dologról viszont még nem igazán beszéltünk...
Mi a helyzet a nőkkel? smile

Mik a tapasztalatok? Hogy áll egy nő, egy izmos férfihez?
Imponál,netalántán fenyegetőnek tartja.
Agresszivitást sugároz vagy férfias erőt, aki mellett biztonságérzete lehet egy nőnek?

Könnyebb az ismerkedés, vagy éppenséggel megnehezíti a dolgot?
Kíváncsi lennék, hogy kinek mi a tapasztalata e téren, netalántán van olyan, aki éppen a lányok miatt kezdett el edzeni?
Az edzés önbizalmat ad, nade vonzerőt is?
Lányok is megszólalhatnak..sőt!
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! wink

G
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Közben képet kerestem az új témához és beírtam a googleba hogy "izmos férfi". Gondoltam kidob majd egy izmos férfit a képtalálatok között és ha még találok egy arra ráfonodó lánykát, akkor helyben is vagyok és klappolni fog a témához.
Ehhez képest..beszartam a röhögéstől. biggrin biggrin
Bejött az "izmos férfi"-re egy találat az első oldalon,ahol az én tricepsz pózom látható, még 2006-ból.
Ejha..katt rá..és lám bejött egy női fórum.Nők Lapja Café Fórum..ajjaj..sok jóra nem számíthatok..gondoltam.

Idézetek következnek biggrin (Csak a gyöngyszemek...):

"Tegnap este írtam egy topiba és betettem egy izmos pasi képét (De legalább olyat tettél volna be amin értelmesen nézek és legalább az egyik szemem nyitva van.. biggrin - G ). Szinte minden női hozzászóló azt mondta milyen csúnya egy ilyen test.
Szóval lányok kinek mi a véleménye?
Most nem arra vagyok kíváncsi,hogy egészségtelen vagy sem a testépítés,meg az előítéletek sem érdekelnek.
Hanem csupán az,hogy esztétikailag kinek tetszik és kinek nem:)"

"Nekem nem tetszik, sőt, undorítónak találnám megérinteni."
"Szerintem iszonyat! Nem csak a teste miatt, nekem a feje sem tetszik." - biggrin ..Nekem kellemetlen..
"Úgy néz ki, mint egy szemléltető ábra az anatómiai atlaszból. Medikáknak biztos tetszik. Nekem nem."
"ja akiknek nem tetszenek az ilyen pasik betehetnének egy olyan testfelépítésű férfit aki jól néz ki;)" - Jogos! biggrin
"amúgy se jönnek be a 2 ajtós szekrény méretre izmosított fazonok..."
"abszolút nem tetszik de nem csak a teste nem nyerte el a tetszésemet hanem az arca sem."
"Csúnya.Természetellenes,taszító."
"Írtóra csúnya, a feje meg mint a bányarém!!!!!!!! " - :D:D:D ...
"Meg egy kis sorpocak is jobban tetszik, mint ez.."
"De tényleg, ezt válsztaná bármelyik nő? (elnézést,ha van aki igen)"
"TUL.......tul izmos mint akit felfujtak . Ő a saját izmaitol át tud őlelni egy nőt??"
"Nekem sem tetszik... Félnék hogy összenyom, pedig nem vagyok annyira törékeny típus. Attól is félnék, hogy megöleljen, másról nem is beszélve... Ráadásul mi van ha kipukkad?"

"Fúúúúj.... ronda....

És tudod miért? Mert MŰ!"

smile..

Ennyire rossz lenne a helyzet?
(Azért ha a barátnőmre nézek megnyugszom..legalább egy ember nem talál undorítónak és gusztustalannak..és még a fejemmel is ki van békülve.. röhög )

"Train & Eat Hardcore!"

#205119 - 2009-07-26 21:53:31 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
koska Offline
desperate houswives :D :D :D

Regisztráció: 2008-01-24
Üzenetek: 1100
Ennyire nem rossz a helyzet, nekem speciel tetszenek az izmos pasik biggrin
Bár az is igaz, hogy a legtöbb nő némi előitélettel szemléli a túlságosan izmos pasikat. Szerintem nem jár előnnyel, és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a csaj vélhetően nem is tudja, hogy ez az egész életmód mivel is jár.
Én mondjuk ezt az egészet eléggé másképp nézem, lévén látom a befektetett munkát/lemondást is. Nekem természetes, hogy valaki megnézi a kalóriákat, válogat, főzöcskézik, méreget, de ha én magam nem így élnék, akkor gondolom halálra idegesítene egy ilyen pasi biggrin
Azt viszont biztos, hogy ad a pasiknak némi önbizalmat, bár elég sokszor túlságosan is odáig vannak maguktól, ami ugye könnyen pont fordítva sül el.

Azért arra kiváncsi lennék, hogy milyen hozzászólások jöttek volna akkor a nőktől, ha mondjuk nem téged, hanem egy igazi nagydarab állatot tettek volna fel...

Elnézést az off-ért, de eszembe jut erről egy vicc:

"Egy borzasztóan izmos férfi lép az áruházi információhoz.
- Mo-mo-mondja, ké-ké-kérem, me-me-merre van a fé-fé-férfi o-o-osztály?
A pult mögött ülő alkalmazott ránéz, de nem válaszol. A vevő megismétli a kérdést:
Választ most sem kap. A férfi egy kis idő után újra megkérdezi:
Úgy látszik, mintha a másik észre sem venné. Erre az izomkolosszus mérgesen elviharzik. A soron következő vásárló megkérdezi az alkalmazottat:
- Mondja uram, miért nem válaszolt ennek az embernek?
- Go-go-gondolja, ho-ho-hogy ve-ve-verekedni a-a-akarok?"

#205122 - 2009-07-26 22:13:37 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: koska]
nor Offline
újonc-hússzal

Regisztráció: 2008-05-26
Üzenetek: 45
"Képet nem tudok betenni, semmi kedvem végigtúrni az internetet érte, de a leírás, ami tetszik: magas, elég széles, kicsi pocak nagyon fontos, és a kicsi szőr is. Fontos még a nem barna bőr, inkább a fehér tetszik."

Gergő szted aki ilyet ír, h fontos, h fehér legyen+szőrös az ilyen nő hogy nézhet ki????:D:D Anyám borogass.
Ne izgulj a nagy része azoknak a nőknek akik ide írnak ők maguk a förmedvények és azért írnak ilyeneket.
Mondjuk gondolom nem izgultál ezen.

#205127 - 2009-07-26 22:57:05 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: koska]
Papp László Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-06-12
Üzenetek: 145
Lakhely: Kisvárda
Bocsi férfi vagyok , de ehhez azért muszály hozzászólnom . engem eléggé felháboritott a kommentek nagy része. Az ilyen nöknek legtöbbször az a bajuk hogy sosem volt ilyen felépitésü pasijuk, nem is ez a lényeg. De mikor egy olyan testépitö mint mondjuk te kimegy esetleg a strandra akkor általános dolog hogy majdnem minden csajnak leesik az álla. Rengetegszer hallottam csajoktól hogy fuuj ez meg az milyen csúnya meg természetellenes bezzeg amikor elöbe látták az illetöt akkor más lett a vélemény. Mellesleg hozzáteszem hogy a legtöbb "nagy"tesépítönek mindig van barátnöje ami azért nem azt bizonyitja hogy rossz lene a helyzet. Másik részröl meg az általános közhihedelmeknek is köszönhető ez a fajta hozzáállás az embereknél , nöknél (mert aki edz és nagy az már= bunkó , agressziv ,félni kell töle stb.)
Elöitéletekkel nem lehet mit kezdeni , csak személyesen bizonyitani az ellenkezőjét. Én négy éve vagyok együtt a barátnömmel. Akkoriban a még kis pockos gyerek voltam ő sem és én sem gondoltam hogy eljutok idáig ahol most tartok. Persze akkoriban ellenezte ezt az egész edzést és fújjolt minden testépitöt . Ma már nem tudná elképzelni hogy ne edzek , illetve hogy egy olyan emberhez bujjon hozá aki nem izmos. Nem tudna már egy vékony alkatú vagy éppen egy pocakos sráccal összejönni. Szerinte ez az igazi férfias alkat , igy biztonságban érzi magát mellettem. Ismerkedés terén nekem neheziti a dolom épp az elöitéletek miatt mert akivel beszélgetek akár egy csaj rögtön azzal jön hogy azt hitte milyen agressziv vagyok meg blablabla. Na de mindegy szerintem a legtöbb testépitö magáért edz nem a csajokért, aki pedig barát vagy barátnő elfogad olyannak amilyenek vagyunk. Szerencsére azért az olyan emberektöl akiknek adok a véleményére pozizív visszajelzést kapok. Messziröl jött ember(forumon irkálo) meg azt mond vagy gondol amit akar ,nem szabad velük foglalkozni!! Mindenkinek nem tetszhet az ember és nem felelhet meg. De azért a csajok közül a többségnek tetszik ez az alkat. Legalább is az én észrevételeim alapján beee

#205141 - 2009-07-27 09:13:59 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Papp László]
LeslieFurrier Offline
kezdõ fórumos
**

Regisztráció: 2008-08-05
Üzenetek: 250
Lakhely: pöst, néha tehénfalva
Kibaszott szánalmasak ezek a nők!
1., kinézet alapján nem ítélünk
2., "jól néz ki" ez egyénfüggő szubjektív dolog(gyűlölöm az általánosítást)
3., undorítónak találnám megérinteni--az ilyen nők az első retket leszzopják az elő randin biggrin
4.,"2 ajtós szekrény méretre izmosított fazonok...2 ajtós szekrény méretre izmosított fazonok" izmosított biggrin rohadt béna aki ilyet mond, mi ez? izmosít? biggrin
5.,"Meg egy kis sorpocak is jobban tetszik, mint ez.." utálom ezt a pocak szöveget, annyit jelent az én fülemben hogy dagadt geci biggrin

nem is sorolom a véleményem mert valószínű kizárnának a fórumból,
iszonyat felbosszant!pont amiről Bunny beszél az emberek testképe teljesen torz!!!meg azt nem értem miért kell leugatni,
miért nem lehet ilyet írni,pl., hogy "szép, kidolgozott test, bár nekem ez túlzás" vagy hasonló, a sok "butakúrva" ilyen gyerekes hülye szövegekkel tud jönni.tisztelet a kivételnek.

nem baj, bárcsak már rám is ezt mondanák, akkor tudnám hogy már "freak" vagyok biggrin

Dorian pályája csúcsán volt és én megfigyelhettem őt edzés közben. Hát az egy tanulmánnyal felért. A brutális kifejezés talán a legjobb, amivel jellemezni lehetne az edzését.

Szarok a genetikára bazdmeg!

#205157 - 2009-07-27 12:22:16 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: LeslieFurrier]
greksabuilder Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-02-08
Üzenetek: 115
Lakhely: Fitness 2000
Sztem minden nő lelke mélyén van vonzalom a bodysok iránt biggrin biggrin csak nem vállalják be ,mert ugyebár "sodródni kell az árral" botoz biggrin ...majd az összes hozzászólást elolvastam azon az oldalon és hát... kabbe biggrin ,egyik butább mint a másik,lásd:"kipukkan" biggrin ,ez baromság,de sztem azok komolyan gondolták biggrin +nemtom miért jó egy nőnek a szőrös sörhas,pocak,mint egy kidolgozott has shocked smile
...dehát mind1,ők tudják,a nőket ugyse lehet megérteni igazán banghead biggrin

Módosította: greksabuilder (2009-07-27 12:24:44)
Módosítás oka: kispofák...

"Ha egy srác készen áll, azt látod az arcán. És senki arcáról nem olvasom le azt, hogy inkább készen áll, mint én"
By:Toney Freeman

"Ma csináld meg azt, amit az ellenfeled holnap és holnap tudni fogod, amit az ellenfeled nem!"
By:???????:D

Az gáz ha itthon is dobozból eszek?:D
by:én:D

#205176 - 2009-07-27 16:01:40 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Papp László]
koska Offline

Eredeti szerző: LACKA
Mellesleg hozzáteszem hogy a legtöbb "nagy"tesépítönek mindig van barátnöje ami azért nem azt bizonyitja hogy rossz lene a helyzet.

Ez azért nem túl meggyőző, mert rengeteg valóban undorító pasinak/nőnek van párja beee

#205210 - 2009-07-27 19:09:10 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: koska]
Papp László Offline
kezdõ fórumos

Ebben igazad van. Nem jól fejeztem ki magam. Azt akartam leirni hogy nem akármilyen nöje . De végülis kinek mi jön be. Ezért nem akarok belebonyolódni. Értsétek jól beee

#205422 - 2009-07-29 19:59:46 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Papp László]
clen Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-08-24
http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_06_143_a_tudomany_vilaga.php

Olvassátok el, aztán megtudjátok mi köll' a nőnek!
Úgyhogy innentől kezdve mindenki szépen visszavesz a súlyokból, meg a proteint se két pofára zabálni ám, mer sose lesz jó csajotok! biggrin

Bár úgytűnik a legjobb megoldás, ha a bukszát mutogatjátok nem a bickót! biggrin

#205528 - 2009-07-31 09:17:15 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: clen]
V.Pali Offline
stabilan fórumos

Regisztráció: 2008-08-30
Üzenetek: 657
Lakhely: Viharsarok legszélén
üdv. G!

Én rájöttem a titokra! Mármint arra hogy sok nőnek miért nem tetszenek az izmos, testépítő pasik, vagyis ez az én meglátásom szerintem azért mert nekik soha nem lehet ilyen pasijuk és a volt pasijaik sem néztek ki így sőt... szóval érted? pl.: jelenlegi barátnőmet még nem ismertem mindenkinek azt mondta nem szereti a "gyúrós" pasikat mert nem szépek, viszont már 2 hónapja tetszik neki? vagy mivan? biggrin nembaj mi műek vagyunk biggrin de aztkívánom minden ilyen csajnak hogy találjon magához méltó pasit (drogos,alkoholista,munkanélküli,cigiző,-t biggrin

"nagy Magyarország te sosem maradsz árva, mindig szívünkben élsz szeretetbe zárva minden nemes magyar kinek lelke tiszta ősi országunkat együtt vesszük vissza..."

Inkább egy percig hős, mint egy életen át rabszolga!

#205552 - 2009-07-31 14:07:00 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Regisztráció: 2008-02-05
Üzenetek: 533
Eredeti szerző: Bognár Gergő
Sziasztok!

Volt már szó a testépítés és a párkapcsolat közötti kényes problémákról, vagy éppenséggel kompromisszumokról amiket meg kell tegyünk ahhoz hogy működőképes legyen a kapcsolat.

Agresszivitást sugároz vagy férfias erőt, aki mellett biztonságérzete lehet egy nőnek?

Kíváncsi lennék, hogy kinek mi a tapasztalata e téren, netalántán van olyan, aki éppen a lányok miatt kezdett el edzeni?

G
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Közben képet kerestem az új témához és beírtam a googleba hogy "izmos férfi". Gondoltam kidob majd egy izmos férfit a képtalálatok között és ha még találok egy arra ráfonodó lánykát, akkor helyben is vagyok és klappolni fog a témához.
Bejött az "izmos férfi"-re egy találat az első oldalon,ahol az én tricepsz pózom látható, még 2006-ból.
Ejha..katt rá..és lám bejött egy női fórum.Nők Lapja Café Fórum..ajjaj..sok jóra nem számíthatok..gondoltam.

"Tegnap este írtam egy topiba és betettem egy izmos pasi képét (De legalább olyat tettél volna be amin értelmesen nézek és legalább az egyik szemem nyitva van.. biggrin - G ). Szinte minden női hozzászóló azt mondta milyen csúnya egy ilyen test.
Most nem arra vagyok kíváncsi,hogy egészségtelen vagy sem a testépítés,meg az előítéletek sem érdekelnek.

"Szerintem iszonyat! Nem csak a teste miatt, nekem a feje sem tetszik." - biggrin ..Nekem kellemetlen..
"Úgy néz ki, mint egy szemléltető ábra az anatómiai atlaszból. Medikáknak biztos tetszik. Nekem nem."
"ja akiknek nem tetszenek az ilyen pasik betehetnének egy olyan testfelépítésű férfit aki jól néz ki;)" - Jogos! biggrin
"abszolút nem tetszik de nem csak a teste nem nyerte el a tetszésemet hanem az arca sem."
"TUL.......tul izmos mint akit felfujtak . Ő a saját izmaitol át tud őlelni egy nőt??"
"Nekem sem tetszik... Félnék hogy összenyom, pedig nem vagyok annyira törékeny típus. Attól is félnék, hogy megöleljen, másról nem is beszélve... Ráadásul mi van ha kipukkad?"

"Fúúúúj.... ronda....

smile..

(Azért ha a barátnőmre nézek megnyugszom..legalább egy ember nem talál undorítónak és gusztustalannak..és még a fejemmel is ki van békülve.. röhög )

Én csak most akadtam rá erre a témára, ezen belül is ezekre a gyöngyszemekre! smile

HAHAHAHA!!!!!!

Ez a véleményem azokról a "nőkről", akik ilyen kommentekkel látták el az izmos pasi képet!!!

Elképzelek egy ilyen "nőt", ahogy ül a monitor előtt a milka csokival a kezében, vakargatja a szőrös hátát, és azon gondolkozik, hogy mi legyen a véleménye a látottakról...
Aztán leteszi a csokit egy kis időre, felemeli a kólás poharat, belehörpint, majd nekiáll fikázni a Gergőt...
Ezután rendel a netről egy kis adipexet, mert valahol azért tudja, hogy gusztustalan, és nem hogy a Gergő, senki sem nyúlna hozzá szívesen! Még a kis pocakkal rendelkező álmai férfia sem!!!!

„A férfinak nincs joga a fizikai edzés terén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes.” Szókratész

#205553 - 2009-07-31 14:07:53 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Én nem gondolom azt, hogy minden nőnek az izmos pasikra kell bukniuk, de azért valahol legbelül, minden ember nemtől és kortól függetlenül ha ránéz egy ilyen testre, kell, hogy értékelje az erőt és a teljesítményt!!!
Ezt már az ókori Görögországban is tudták! Nem véletlen, hogy az akkori szobrok zöme nem a szőrös chips-et zabáló és kólát szlopáló "kis pocakkal" rendelkező férfit ábrázolták....

„A férfinak nincs joga a fizikai edzés terén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes.” Szókratész

#205554 - 2009-07-31 14:20:30 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Jaaa a másik!!!

Az ilyen nők rendelnek elsősorban "csajos" bulikba chip@dale srácokat, akik ugye szintén nem a sörhasről híresek!!!
De hát az ilyen nőknek kizárólag az ilyen alkalmak esetén van lehetőségük arra, hogy ilyesmit lássanak... és ha még csak a nézegetésről lenne szó.... nem győzik taperolni szerencsétlen táncos gyerek testét.... ha pl a youtubon belenéztek egy-egy ilyen buliba.. Gusztustalan, ahogy az ilyen fórumokon nagypofájuskodó nők szinte eszement módjára örjöngve részegen dajdajoznak, és úgy kajálják az izmos testet, mint kacsa a nokedlit!!!!

De persze ezt nem vállalnák fel soha a hétköznapokban! Este jól bezabálnak, megszídják a Gergő fazonját, aztán odafekszenek a dagadt szőrös férjük mellé.....

#205555 - 2009-07-31 14:52:00 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Nah csak most olvastam végig az egészet...

Jól el fórumozgatok itt magamban (4-5 hozzászólás egymás után) smile

Szóval!

Nekem mindig is előnyöm származott a robosztus fizikumomból, ha az ismerkedésről volt szó! Bár az is igaz, hogy a Dóri előtti kapcsolataimban a hölgyek kivétel nélkül "csak elfogadták" a testemet, mert alapból nem tetszett nekik. Legalább is ezt mondták. Aztán végül valahogy csak megszokták.... smile Állítólag az tetszett nekik, hogy a nagydarab fizikum ellenére viszonylag intellektuális és tájékozott voltam... Aztán lehet, hogy full bunkónak tartottak és titkon odavoltak a fazonomért!!! smile Ki tudja...

A Dóri volt az első és egyetlen olyan nő az életemben akinek úgy tetszettem ahogy vagyok! Ő neki nem kellett rám "fanyalodnia", a kezdetektől tetszett neki a testem és a velejáró életmódom! Nem nagyon kellett vele vitáznom az edzések illetve a kajálásaim miatt! Sőt!!! Elég sokat segít a napi teendőim véghezvitelében, és ahelyett, hogy akadályozna, inkább ő is edz, ráadásul még a versenyzésre is ösztönöz!!! ( bár lehet, hogy csak azért, mert évközben hajlamos vagyok a pocakosodásra, szezonban viszont...)

Lehet, hogy a nőklapjacafe fórumozói nekem is undorítónak tartanák a testemet, de ha ránézek a Dórira vagy a boltban kitett képeire, megnyugtató, hogy legalább neki tetszik.... smile

Csatolt file
ver_end.jpg

bcaa_xpress02 2.jpg

#205574 - 2009-07-31 17:26:44 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Kisbaba® Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-06-13
Üzenetek: 53
Nem azt kell figyelembe venni mit mondanak, hanem, hogy ki mondja azokat, hogy a gyúrós palik nem jók, az már túlzás stb...
Valózínű, hogy vmi zsíros, puhatestű, unatkozó háziasszonyok lehetnek, akiknek vhol van önkritikájuk, de csak annyira, hogy tudják, egy izmos, szálkás testű pali mellett, már nem is a pasit néznék, hanem őket, hogy "ki az a tehén amellett az izmos faszi mellett" smile?! "Jajj de gáz, szedhetne ő is vmi zsírégetőt, vagy edzhetne..." DE! Ha egy ilyen típusú nő hozzá hasonlóval van együtt, tehát vmi pocakos szőrös pasival, akkor az ő esztétikai hiányosságuk sem olyan feltűnő.
Így, ha vélekedni kell a gyúrós faszikról, inkább ráfogják, hogy ők a nem esztétikusak és éljen a sörhas biggrin biggrin biggrin.

Módosította: Kisbaba® (2009-07-31 17:49:17)

#205578 - 2009-07-31 17:39:48 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Kisbaba®]
Kisbaba® Offline
kezdõ fórumos

Jah és még vmi, Imi állítását megerősítve a chippandale-es fiúkkal kapcsolatban: nekem volt egy pasim, aki táncos volt: nagyon szép a teste, egész évben kockás a hasa, nagyon-nagyon jó faszi, gyúrós típus...neki nagyon ment a meló, 2 évet a Karib-szigeteken táncolt (mint afféle szőke hajú kék szemű pasi, a színesebb bőrű nőknek nagyon bejött :)), majd Bécsben, már ott is él. Volt, hogy elmentem egy fellépésére és elég komolyan elöntött a döbbenet és a féltékenység, nem hittem a szememnek, mikor láttam, hogy majdem, le is sz_pták a színpadon. Nem kellett a nőket kérni semmire, ráfogtak rendesen a kemény kerek popóra, simogatták a kockákat, élvezkedtek a szőrtelen, szolizott sima testén biggrin biggrin. (Ez azért is volt lényeg, mert a szőrtelenséget is szidni szokták, hogy nem férfias biggrin.)
Gondolom mondanom sem kell, hogy pontosan a háziasszonyok és az átlagabbnál átlagabb nők voltak azok, ők kérnek legtöbbször ilyen showt (ez tapasztalat is). Kicsit folyatják a nyálukat beee. Szóval, ha ez a külső, ahogy állítják annyira nem jó, miért ez a típus képviseli a chippandale-eseket akik tudjuk miért vannak és mi a feladatuk?!

Módosította: Kisbaba® (2009-07-31 17:50:13)

#205592 - 2009-07-31 20:07:21 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Kisbaba®]
Papp László Offline
kezdõ fórumos

"De persze ezt nem vállalnák fel soha a hétköznapokban! Este jól bezabálnak, megszídják a Gergő fazonját, aztán odafekszenek a dagadt szőrös férjük mellé....."

"Elképzelek egy ilyen "nőt", ahogy ül a monitor előtt a milka csokival a kezében, vakargatja a szőrös hátát, és azon gondolkozik, hogy mi legyen a véleménye a látottakról...
Aztán leteszi a csokit egy kis időre, felemeli a kólás poharat, belehörpint, majd nekiáll fikázni a Gergőt...
Ezután rendel a netről egy kis adipexet, mert valahol azért tudja, hogy gusztustalan, és nem hogy a Gergő, senki sem nyúlna hozzá szívesen! Még a kis pocakkal rendelkező álmai férfia sem!!!!"

Ezeken nagyot röhögtem beee
De kibaszottul igazad van . Egyet értek veled. up
Hajrá Bodybuilderek bebee

#205593 - 2009-07-31 20:17:00 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Kisbaba® Offline
kezdõ fórumos

Jah és "végre" ti is levagytok "mű"-zve smile !! Tartsunk össze turmi turmi.

Módosította: Bognár Gergő (2009-08-05 20:50:17)

#205626 - 2009-08-01 11:12:11 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
kazamoto Offline
kétezerposztos

Regisztráció: 2006-10-08
Üzenetek: 2108
Lakhely: UK, Whiltshire
jokat rohogtem a hozzaszolasokon biggrin
vicces lehet ilyet olvasni magadrol, ezek akik kommnetaljak semmit sem tudnak az edzesrol vagy arrol hogy mi all mogotte, es ez az o szegenyes tudasuk pusztan, ezert csak sajnalni tudom oket

Second is the first loser.

"Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel,a világon semmi sem varázslat.Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat"

#205627 - 2009-08-01 11:15:39 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: greksabuilder]
kazamoto Offline
kétezerposztos

Regisztráció: 2006-10-08
Üzenetek: 2108
Lakhely: UK, Whiltshire
sztem is vonzonak tartjak csak mivel nincs onbizalmuk mivel egy atlag haziasszony nem foglalkozik magaval, ezert nem is 'merne' esetleg egy gyuros pasival jarni, sztereotipia amiket felallitanak es beskatulyazzak az izmos ferfiakat

Second is the first loser.

"Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel,a világon semmi sem varázslat.Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat"

#205686 - 2009-08-01 21:32:08 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
BD21 Offline
mindenegyen túlvan
**

Regisztráció: 2006-03-10
Üzenetek: 1400
Eredeti szerző: Bodó Imi
Sziasztok!

G

"Fúúúúj.... ronda....

smile..

Én csak most akadtam rá erre a témára, ezen belül is ezekre a gyöngyszemekre! smile

HAHAHAHA!!!!!!

Ez a véleményem azokról a "nőkről", akik ilyen kommentekkel látták el az izmos pasi képet!!!

Elképzelek egy ilyen "nőt", ahogy ül a monitor előtt a milka csokival a kezében, vakargatja a szőrös hátát, és azon gondolkozik, hogy mi legyen a véleménye a látottakról...
Ezután rendel a netről egy kis adipexet, mert valahol azért tudja, hogy gusztustalan, és nem hogy a Gergő, senki sem nyúlna hozzá szívesen! Még a kis pocakkal rendelkező álmai férfia sem!!!!

up ezt tökéletesen összefoglaltad

#205780 - 2009-08-02 23:28:39 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Nahát...elég komoly védekező team-em van, vagy csak mindenki magára vette a dolgot?Mindenesetre aranyosak vagytok,hogy azt látom hogy jobban idegesít titeket mint engem... smile

Hát Imi első kommentjén nagyot röhögtem.
Tán nem mindegyiknek volt szőrös háta és lehet nem is Milka csokit fogott hanem vm nápolyit vagy egy zacskó krinolint próbált kibontani foggal.. biggrin biggrin Na de a viccet félretéve...

Az én első reakcióm nem is tudom mi volt már. Adott egy konkrét személy névvel, testtel,arccal és ismeretlenek fikázzák. Ha a fikázás tárgya te magad vagy, akkor érdekes érzés lehet..nekem is az volt az első pillanatokban.Aztán ez az egész átcsapott egy poénba részemről.Nagyon jóízűeket nevettem barátnőmmel a kommenteken. Persze ő, a beíró nőknek leengedte volna a vérét de én mondtam neki hogy szegényeknek van elég bajuk így is.
Egyrészt a kommenteket olvasva elgondolkodik az ember, hogy miért ennyire vehemns egynémely hozzászólás, miért ez a gyűlöletszerű ellenérzés?
Ez természetesen frusztráltságot és kissebségi komplexust rejt mindkét oldalon. Az átlag pasi nem mondom,hogy irigy ránk,lehet nem akar olyan nagy izmos testet, mint amilyen testépítőknek van,de tisztában van vele hogy egy nőnek jobban esik egy tőle kisportoltabb testre ránéznie.Legjobb védekezés a támadás: A testépítőknek kicsi a *öcsük..hát persze.Ebből az következik hogy nekik meg nyilván nagy.Világos.

A nőknél pedig hasonló a helyzet amit Imi leírt.Illetve egy dolgot hozzátennék.A vehemens hozzászólásokból látszik hogy dühösek. Miért? Mert az elérhetetlen idegesíti és frusztrálja az embert és őket legbelül.
Ugyanez a reakciójuk a férfiaknak is másik részről nyugi.A férfi ráadásul természeténél fogva hiúbb és sokszor önérzetesebb.
Adott egy jó csaj..és egy ronda fiú..a ronda fiú megszólítani sem meri a jó csajt..tudja legbelül hogy nincs esélye..levelet ír neki iwiwen..bátor dolog.
Mire a jó csaj válaszra sem méltatja,vagy éppenséggel távolságtartó/elutasító.
Válasz a fiútól(most találom ki ezt a példát):
"Na most akkor mit képzelsz magadról te kurva!Hogy kivan a segged a miniszoknyából és hasra esek tőled,annak a kis zsebkutyádnak meg kitekerném a nyakát.Nagyképű *ibanc!"

Szegény fiu..nem jött össze.Akit nemrég még meg akart hódítani,hirtelen büdös *urva lett, szimpátiája a lány és miniszoknyája iránt átcsapott gyűlöletbe, miközben gondosan ecseteli hogy őt aztán nem hatja meg az említett ruhadarab.Mert jó csajnak nem kellett a ronda fiú.

Persze ez csak egy kisarkított példa volt..hisz az életben azért más tényezők is vannak mint a külső.Sok béna palinak van nagyon szép bnője..és nem mindig azért mert béna pali szép autóval jár és gerincferdülése van attól a szép ízléses csuklónyi vastag nyaklánctól.
Az elérhetetlen mindig is idegesítette az embereket.

Ugyanakkor annyifélék vagyunk és jó lenne elfogadni a másikat és nem bírálni agyatlanul mindenkit.
Valaki túrázni szeret.Én nem szeretek.Valaki úszni.Azt sem szeretek.De ők ebben találták meg magukat és az értelmet.
Valaki meg edzeni szeret mint ahogyan én is.

Egy intelligens Nők lapja café forumozó hölgynek, elég lenne annyit mondani, hogy hát nekem nem az esetem és nem tetszik.Szíve joga.A támadás már gyanús. smile

De ha már az átlag hölgyekről beszéltünk...véleményetek szerint hol húzódik a határ a "Tegyél érte hogy jobban nézz ki" és a "Fogadd el önmagad!" elv között.
Magam sem tudom szavakba önteni hirtelen, hátha valakinek sikerül.
Én személy szerint azt gondolom, hogy amig az ember tud tenni azért hogy jobban,egészségesebben nézzen ki, akkor tegyen.Önmagunk elfogadása is fontos, de sokszor könnyebb elfogadni a dolgokat mintsem tenni azért hogy jobb legyen.

Akaratgyengeség?Leli kiegyensúlyozottság és nyugalom?Bűntudat?Leliismeretfurdalás?Frusztráció?

Melyik fogalom hol kap helyet e kérdéskörben szerintetek?

G

"Train & Eat Hardcore!"

#205785 - 2009-08-03 00:03:59 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
kalo Offline
szugera-mugera :D
sherlock :D

Regisztráció: 2007-10-19
Üzenetek: 3299
szerintem már nincs határ, de pont ezen gondolkoztam mostanában. a balcsi mellett eltöltve egy hetet, egy átlagos partrészen, ahol nem a huszonéves korosztály dominál, de pont ezért jó szemléltetősnek.

van ugye az idős korosztály, akinek már mindegy.
van a fiatalabb, családanya, akik ugy vannak vele, hogy a férje elfogadja, talán pont azért, mert is pocakos, meg mégiscsak vele volt az elmúlt 20 évbe.
van a rosszabb, aki nemhogy magával nem törődik, a gyerekével sem, merthogy sajnos 10 tíz év alatti gyerekből 8 túlsúlyos, az biztos.
van ugye a fiatal, akinek kuuurvanagy problémái vannak, leginkább az, hogy havi 30ezret elszív, meg alapjába véve tájékozatlansága és talán naívsága miatt nem igazán találja a helyes utat, ezért inkább beveszi ő is a leszarom kapszulát.
és akkor el is jutottunk a tizenéves korosztályhoz, akit vagy nem zavar, vagy elkönyvelte magát megváltoztathatatlannak, vagy a jó ég se tudja, igazából nem is érdekel.

van persze, akit érdekel, és törődik magával, pusztán a sport és mozgás valamint az egészséges életmód szeretete miatt, és tényleg elismerésre méltó amit fel tud mutatni, pedig sok extrát nem is tesz érte.

mindenesetre jelenlegi meglátásom szerint, amikor a csajok seggét hesszolod, sok jót nemigazán látsz, viszont a narancsbőr meg az apró szépséghibákat nem rejtő hülyepicsát aki szépnek hiszi magát, annál többet. és ez engem kurvára elszomorít mostanában.

na de hogy az eredeti kérdésre ténylegesen is reagáljak biggrin

"véleményetek szerint hol húzódik a határ a "Tegyél érte hogy jobban nézz ki" és a "Fogadd el önmagad!" elv között."

mindenkinek el kéne tudni józan ésszel dönteni, hogy mi is az, aminek elfogadhatónak, és átlagosnak kellene lennie, és meg kellene próbálni megtenni érte bizonyos dolgokat.
ez a nemérdekelmásmitgondol dolog is működhet, csak ha engem nem érdekel más véleménye, akkor én se alkossak már másról véleményt.
szerintem.

#206119 - 2009-08-05 17:39:18 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: kalo]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Gergő már meg is válaszoltad:

Amíg az ember tudd tenni a változásért addig tegyen, aztán jöhet az elfogadom magam...

Meg persze nyilván az is számít, hogy mindez mennyi időt, pénzt és energiát igényel... Van akinek nem éri meg! A kondibérlet és a tápkieg árából inkább vesz 3 karton cigit + mindennapra egy kis csokit, de ezzel nincs is baj, egészen addig, amíg szembe nem találkozik egy olyan sorstársával, aki a másik utat választotta... De akkor könyörgöm ne őt szivassa majd: "á te tiszta hülye vagy, hogy ilyenre költesz, meg elpocsékolod a szabadidődet stb...."

Jaa és a zsebkutyanyakakitekerős rész nagyon ott volt! smile
Főleg, hogy nekünk is van egy 1,5 kg-s csivavánk, és így könyebben el tudtam képzelni a "rondafiú" esetét például a Dórival.... smile

#206120 - 2009-08-05 17:40:24 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: kalo]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Eredeti szerző: kalo

mindenkinek el kéne tudni józan ésszel dönteni, hogy mi is az, aminek elfogadhatónak, és átlagosnak kellene lennie, és meg kellene próbálni megtenni érte bizonyos dolgokat.
ez a nemérdekelmásmitgondol dolog is működhet, csak ha engem nem érdekel más véleménye, akkor én se alkossak már másról véleményt.
szerintem.

így van!!!!!!!!!!!!!!!

#206121 - 2009-08-05 17:42:07 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Apropó!

A Dóri hozzászólásával mi volt a baj?
Átmódosítottad olyanra amit nem is ő írt....

#206133 - 2009-08-05 20:48:43 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Jáááj biggrin..nem is vettem észre..ne hari,az lett volna a válaszom arra, hogy "végre ti is le lettetek műzve,tartsunk össze!" - csak nem tudok idézni(quote),aztán lefagyott és ez lett belőle. Szóval nem direkt volt! Bocsi! Szerencsére nem egy hosszabb post-ját vágtam tönkre..Visszaállítottam eredeti verziójára. blush

G

Módosította: Bognár Gergő (2009-08-05 20:52:44)

"Train & Eat Hardcore!"

#206321 - 2009-08-07 17:15:31 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Bodó Imi Offline
stabilan fórumos

Semmi baj! Csak azthittem valamit félreértettél...
A Dóri 100%-osan a mi oldalunkon áll! :))

#206337 - 2009-08-07 20:29:28 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bodó Imi]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Akkor rendicsek. smile Félek már a blogolástól, mert egy félresikerült mondat miatt már utáltak meg, dehát van amin már nehéz változtatni. nono
Ugyhogy üzenem Dórinak, hogy nyugodtan írhat a blogba ha van vm gondolata,nem lesz átszerkesztve többet.. régiangyal

G

"Train & Eat Hardcore!"

#207861 - 2009-08-23 20:33:24 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

A testépítés és a női ideálok!

Kíváncsi vagyok, hogy azok,akik már évek óta edzenek,netalántán versenyeket is látogatnak,mennyire befolyásolta őket a testépítés a párválasztásban az évek során?

Netalántán van e olyan,akikben régen undort keltett egy női testépítő vagy izmosabb fitness formás látványa,ma pedig már úgy hozzászokott a látványhoz, hogy akár párként is el tudná képzelni?

Ha mi foglalkozunk a testünkkel,akkor elvárjuk, hogy a másik is legalább annyit tegyen érte?Izmos pasik csak izmos vagy kisportolt párokat választanak maguknak, vagy épp ellenkezőleg?

Azt gondolom, hogy a testépítők nagyrésze szereti a feltűnést és meg vannak áldva nem kevés exhibicionista hajlammal és egy kis egészséges feltűnési viszketegséggel.Ennek a legjobb módja egy dekoratív pár,akinek oldalán a figyelem középpontjában lehetünk..és fordítva.

Tehát mi a női ideál?Lehet izmos, vagy attól, hogy mi 55ös karokat és irreálisan izmos külsőt vizualizálunk nap mint nap,mégsem vágyunk arra, hogy párunk is "hasonló" célokkal vagy testalkattal rendelkezzen?

Köszi a hszeket;akinek van mondandója nyugodtan írjon! wink
G

"Train & Eat Hardcore!"

#209318 - 2009-09-08 15:48:30 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Azt hiszem valaki kérdezte(amielőtt a rendszer törölte 23.-tól a hsz-eket), hogy hogy tud engem, az én kedves barátnőm "elviselni"..mármint ezt a kissé fanatikus hozzáállást a sporthoz.

Most ünnepélyesen be szeretném mutatni a művét, amit néhány napja küldött nekem emailben. Na..tehát valahogy így fest a helyzet.. biggrin ..Hát nem aranyos? luv

Csatolt file
csendélet.jpg

"Train & Eat Hardcore!"

#209319 - 2009-09-08 15:56:23 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
NuLab Offline
statisztikailag stabilan fórumos :D

Regisztráció: 2006-03-26
Üzenetek: 3720
Gondolom azóta, viszonzásul megfelelő bánásmódban részesítetted őt biggrin

"Az értelmes ember életútja fölfelé visz..."
- Példabeszédek 15:24

"Ne hasonuljatok a világhoz, hanem alakuljatok át gondolkodásotok megújulásával..."
- Rómaiaknak írt levél 12:2

József Attila:
"Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!
Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis."

#209918 - 2009-09-11 00:33:02 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Krisztián Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-01-10
Üzenetek: 86
Lakhely: Románia
(korábbi témára)
Sok esetben egyszerű köpködésről van szó és irigységről.
Konkrét példát mondanék, az én esetemet. Egy lány kritizálta a külsőm. Egyáltalán nem tetszett neki a szőrtelenítés, gusztustalannak tartotta. Továbbá (ezt már nem a szemembe mondta, hanem mástól hallottam) egyáltalán nem tetszett neki a testem és egyszerűen ronda "gyúrós" vagyok.
Nekem rögtön gyanús volt a dolog, hiszen egyrészt senki se kérdezte a véleményét, másrészt nekem csak 41-es a karom, egyáltalán nem vagyok valami nagy, vastagabb/nagyobb pólóban nem is látszik semmi. De azért a kockák körvonalai látszanak a hasamon. A lány pedig nem volt annyira bombázó, hogy abban a helyzetben legyen, hogy engem kritizáljon.
Pont ma láttam képet a pasijáról...

Módosította: Bognár Gergő (2009-09-11 15:04:17)
Módosítás oka: Azért ne süllyedjünk le a Nők lapja fórum szintjére..az idegenek fikázását hagyjuk meg nekik.Ennyi.

#209919 - 2009-09-11 00:50:55 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Krisztián]
Seniorniga Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-05-27
Üzenetek: 173
iiii megértem h felhúzott a dolog, de azért szerintem ez a berakott kép már túlzás...A srác nem tehet semmiről!
Bár a csajt azé leosztanám, mert az belefér h nem jössz be neki, de minek cinkel...
Nekem még nem volt részem ilyenben, túl gizda vagyok biggrin

"The only place I get hurt is out there. The world don't give a shit about me."

#209924 - 2009-09-11 02:15:55 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Seniorniga]
NuLab Offline
statisztikailag stabilan fórumos :D

Regisztráció: 2006-03-26
Üzenetek: 3720
Azért már ne hagyd magad, hogy egy lány így fölhúzzon, ki ő neked?! Tudasd vele, hogy nem érdekel a véleménye, tehát LESZAROD.

szőrtelenítésről: sok lány, hiszi, hogy tudja mi kell neki, közben meg fogalma sincs róla!

"Az értelmes ember életútja fölfelé visz..."
- Példabeszédek 15:24

"Ne hasonuljatok a világhoz, hanem alakuljatok át gondolkodásotok megújulásával..."
- Rómaiaknak írt levél 12:2

József Attila:
"Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!
Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis."

#209980 - 2009-09-11 15:46:33 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: NuLab]
Dorian Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-10-26
Üzenetek: 185
en annyit szolnek hozza ehhez,hogy a csajok tenyleg nem tudjak mit akarnak ez igaz,mindig mast mint ami eppen van,pl: ha te gyursz akkor nem vagy jo mer tul izmos vagy,volt baratnom baszogatott azzal,hogy "kigyurt" vagyok 86kilommal ami nem igaz,majd osszejott egy 65kilos gyerekkel arra meg azt mondta,hogy azert nem tetszik neki mert vekony-otthagyta...semmi sem jo nekik,azt mondanam ok leszarom,de amkior szeretsz valakit akkor elvarod,hogy tamogasson illetve megbecsuljon azert is mert nap mint nap kemenyed edzel egy jobb fizkumert, es tetszeni akarsz neki mivel a parod,es amikor pont az ember baratnoje az aki ezt fikazza az tenyleg kurvara szarul esik es nehez megemeszteni...

ne jarjatok suliba sokat,ne tanuljatok sokat,mert az eddzes rovasara mehet:)

#210131 - 2009-09-11 22:00:06 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: NuLab]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Megfelelő bánásmód? smile

Hát az biztos, hogy rég röhögtem már ilyen jót. Főleg a csirkéken,amik szaladnak utánunk. biggrin
Tudom, hogy nehéz szegénykémnek néha, mert főleg hogy most közelednek a versenyek,ha épp nem edzem vagy kardiózom,akkor két választás van..eszem vagy a naplómat írom...és ha épp nem ezeket akkor szerkesztem a híreket a scitec.hu-n vagy blogolok vagy a scitec fórumra írok litániákat.

Ez egy ilyen időszak és szerencsés vagyok hogy tolerálja ezeket, ahogyan a rajzról is lejön. Igaz ez már az a szitu hogy inkább nevet rajtam és humorral kezeli a dolgot,minthogy ezen idegeskedjen. smile ..és mi sem bizonyítja jobban hogy mellettem áll,mint az hogy ő húzza a "kocsit" amin rajta van a proteinem,a vitaminom..meg az izém.. biggrin
Ja..és elnevezett robotnak a precizitásom miatt..ez aztán az elismerés! biggrin

G

"Train & Eat Hardcore!"

#210139 - 2009-09-11 22:09:05 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Krisztián]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Azért ha valaki a szakítás után az exe jelenlegi paliját nézegeti, az elárul pár dolgot.. smile
Ha annyira nem érdekelne a dolog, akkor nyilván leszarnád kivel tengeti jelenleg a napjait.

Egyébként meg nem szabad a lányokat bántani.El kell fogadni, hogy egy bizonyos ponton túl már nem vonzó nekik az izmos test.Első ránézésre biztos nem.

A mostani lányoknak főként a vékony,magas és trendy fiúkák jönnek be akiknek az én szóhasználatom szerint "csikóbitlisz" frizurájuk van,nagy napszemüvegük,csillogós-flitteres S-es méretű retro pólócskájuk,lehetőleg rózsaszín.

Dehát nincs ezzel semmi baj..és nem is rosszindulatúan írtam,legfeljebb cinikusan,mivel csak irigylem őket mert ők csinosak én meg csúnya vagyok.. kisdebil biggrin

A minap olyan jót röhögtem.Egyik osztálytársam(lány) mondja, hogy tavaly még ruhában nem is látszott hogy edzem,de mostmár igen.
Mondom igen?..és az jön le hogy izmos vagyok?
Azt mondta:
-Nem,mintha túlsúlyos lennél.

Mondom akkor fasza.. biggrin

52es gatyában..viccelsz? biggrin biggrin

"Train & Eat Hardcore!"

#210148 - 2009-09-11 22:45:04 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Roli # Offline
kezdõ fórumos
**

Regisztráció: 2009-08-29
Üzenetek: 205
52-es gatya? És még én hittem hogy megnőttem hogy már 38-40-es gatya kell biggrin biggrin de amúgy tényleg olyanok a nagydarab testépítők egy pulóverben mondjuk mintha túlsúlyosak lennének biggrin

Módosította: Roli # (2009-09-11 22:45:54)

#210149 - 2009-09-11 22:49:46 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Roli #]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Na jó..most rámjön a 48as is.. blush De amikor vastagítás alatt vagyok 105kg,akkor nem igazán.
Az 52es aljából el van vágva fél méter és be van gumizva a dereka,ami összerántja,persze övvel megtámogatva.

"Train & Eat Hardcore!"

#210229 - 2009-09-12 13:40:33 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Szusza Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-09-12
Üzenetek: 8
En mikor elosszor találkoztam Gergovel,akkor az volt az elso gondolatom,hogy " fuu ,ez dagi" de persze akkor ruhában volt.. biggrin
ja,és a rajzrol annyit ,hogy hát igen ..unatkoztam..de ez csak egy pici részlet a kis életunkbol smile Lesz még olyan is hogy : - Gergo eszik,Gergo alszik és Gergo forumozik biggrin

#210399 - 2009-09-13 17:02:02 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Szusza]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Szia Szusza,

Ne hari, ismerlek valahonnan? biggrin
Amúgy lehet nyitok neked egy külön topicot,ami te fogsz vezetni. Címe:
"Tipek,trükkök és tanácsok az elkeseredett barátnőknek, akiknek testépítő a barátjuk.." - tetszik az ötlet? biggrin
luv

Puszi

"Train & Eat Hardcore!"

#210423 - 2009-09-13 19:30:34 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
Roli # Offline
kezdõ fórumos
**

Regisztráció: 2009-08-29
Üzenetek: 205
Milyen rajz? Én is látni akarom! biggrin

szerk.: Ja megtaláltam. Nagyon komoly. grin röhög fetreng

Módosította: Roli # (2009-09-13 19:35:38)

#210505 - 2009-09-14 11:43:51 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Roli #]
LeslieFurrier Offline
kezdõ fórumos
**

Én tegnap vettem bartnőmnek egy bazi drága, gyönyörű táskát, rögtön jobban elvisel diéta alatt smile

Dorian pályája csúcsán volt és én megfigyelhettem őt edzés közben. Hát az egy tanulmánnyal felért. A brutális kifejezés talán a legjobb, amivel jellemezni lehetne az edzését.

#210540 - 2009-09-14 15:21:14 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: LeslieFurrier]
koska Offline

Hát ez könnyen ment röhög

#210559 - 2009-09-14 18:45:41 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: koska]
Szusza Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-09-12
Üzenetek: 8
Igen ,Gergo ,tobb mint 3 éve ismersz beee

Nekem elég egy csoki is ..de lehet én is áttérek a drága táskákra biggrin biggrin Mondjuk nekem már nem okoz gondot "elviselni" Gergot ..imádja amit csinál és én is imádom amit csinál smile

#210601 - 2009-09-14 23:36:00 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Szusza]
Bognár Gergő Offline
stabilan fórumos

Akkor is amikor 3:30kor csörög az ébresztőm és átmászok rajtad(néha nem sikerül...), hogy meg tudjam inni a kazeines turmixom? régiangyal

"Train & Eat Hardcore!"

#210625 - 2009-09-15 10:24:37 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
robotpilóta Offline

Sziasztok!
Az előbbihez: párszor már benyögtem itt egy-két topikban, hogy nekem se jönnek be az izmos palik, kaptam is leoltást rendesen, mind1 biggrin
Mikor még közöm nem volt a testépitéshez, és is "rondának" tartottam őket. Most már értékelem a mögötte meghúzódó sportteljesitményt, de még mindig nem hoznak lázba mint pasik, pusztán esztétikailag tekintek rájuk vagy mi, ahogy egy műalkotást vagy sportteljesitményt (akár egy szép gólt smile ) megnéz az ember biggrin nade lépjünk túl ezen, senki nem fogja miattam tökönszúrni magát fetreng nekem inkább a magas, szikár tipus jön be, és erről nem a buzi kis emósokra meg az igénytelen gizdákra kéne egyből asszociálni mert azokat én is rühellem! Attól, hogy valaki vékony, nem izmos, még lehet sportos! Nem a testépités az egyetlen sport a világon! Vannak sportágak, ahol kimondottan ez a testalkat a nyerő (ld. hosszútávfutók)...

Ja, és látom nekiálltatok itt pszichoanalizálni, hogy a bányarémek azért fikázzák az izmos pasikat mert savanyú a szőlő, hát lehet benne valami, viszont akkor hadd áruljam el (Vigyázz! Kanapémonológ következik! fetreng ), hogy én pl. tinikoromban borzasztó dagadtnak tartottam magam (nem voltam az) és épp ezért a nekem tetsző hórihorgas fiúkákkal szemben volt kisebbségi (nagyobbsági? biggrin ) komplexusom, hogy ó, ez a jó pasi biztos szóba se állna egy ilyen tehénnel, agyonnyomnám, stb fetreng
Most meg vén fejjel látom itt, hogy a vékony fiúk egyáltalán nincsenek megelégedve magukkal, sőt, ugyanilyen komplexusaik vannak nekik is... basszus ha ezt az akkori eszemmel tudom, biztos bátrabb lettem volna biggrin sokak nagy örömére fetreng

Módosította: superbocy (2009-09-15 10:29:49)

#210629 - 2009-09-15 10:44:47 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: robotpilóta]
LeslieFurrier Offline
kezdõ fórumos
**

Sokak??? akkor te ilyen férfifaló vagy? biggrin biggrin

#210643 - 2009-09-15 12:39:34 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: LeslieFurrier]
robotpilóta Offline

Neeeem biggrin biztos annak örültek volna sokan ha bátrabb lettem volna (kéretik az öniróniát kihallani! biggrin )

#210649 - 2009-09-15 13:18:29 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Bognár Gergő]
.Ádám. Offline
kezdõ fórumos
*

Regisztráció: 2009-08-03
Üzenetek: 80

A mostani lányoknak főként a vékony,magas és trendy fiúkák jönnek be akiknek az én szóhasználatom szerint "csikóbitlisz" frizurájuk van,nagy napszemüvegük,csillogós-flitteres S-es méretű retro pólócskájuk,lehetőleg rózsaszín.

Dehát nincs ezzel semmi baj..és nem is rosszindulatúan írtam,legfeljebb cinikusan,mivel csak irigylem őket mert ők csinosak én meg csúnya vagyok.. kisdebil biggrin

Szerintem ez nem teljesen igaz. Akár hány izmos emberkét látok (és itt nem a 70kg-os feszítőgépekre kell gondolni, akik azt hiszik mert dobozból zabálnak, de csak azért mert kemények, meg állandóan csak az edzésről beszélnek mert keméynek. ezeket ki nem állhatják a lányok és nevetségesek is) mind gyönyörűbbnél gyönyörűbb lányokkal vannak. Miért? Egyébként pl. Romániában, Szlovákiában sokkal jobban elfogadott egy izmos test, legalábbis jónéhány szlovákiai magyar barátnőm volt, meg két erdélyi és mind nekik, mind a barátnőjüknek bejött az izmosság biggrin Ha jól tudom a te barátnőd is Szlovákiában él, így mégegy megerősítés smile Itt nálunk Mo.-n inkább az ilyen bikafejű maffiozók a csinosabb lányok célpontjai :D:D:D (hajógyári közelében kell keresni az iylen egyedeket mindkét kasztból)

#210650 - 2009-09-15 13:30:25 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Dorian]
Krisztián Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-01-10
Üzenetek: 86
Lakhely: Románia
Eredeti szerző: Dorian
...nap mint nap kemenyed edzel egy jobb fizkumert, es tetszeni akarsz neki mivel a parod,es amikor pont az ember baratnoje az aki ezt fikazza az tenyleg kurvara szarul esik es nehez megemeszteni...

Egy intelligens lány, mégha a szívében így is érez, nem vágná ezt a fejedhez, mivel tudja, hogy az edzés neked sokat jelent (nem fogsz lemondani róla), és gyakorlatilag a sértésen kívül semmi mást nem ér el.

#210666 - 2009-09-15 14:59:05 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: Krisztián]
robotpilóta Offline

Na azért azt ne mondjuk, hogy neki akarsz tetszeni... gondolom már azelőtt is edzettél, hogy vele összejöttél, és nem érdekel, hogy neki nem tetszel igy... csak azt nem értem akkor minek van veled... elég éretlen csitrire vall azt várni, hogy majd a kedvéért megváltozik a pasi... de ha mégis igy történne, 2 perc alatt megunna és dobna biggrin szóval ilyenekre ne pazarold magad biggrin

#210668 - 2009-09-15 15:05:46 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: robotpilóta]
LeslieFurrier Offline
kezdõ fórumos
**

"hogy majd a kedvéért megváltozik a pasi.."
"de ha mégis igy történne, 2 perc alatt megunna és dobna"

biggrin

sose értettem a csajoknak miért a mániája ez a "megváltoztatom a pasit"

egy nő számára csak akkor érdekes egy pali, ha változtatni kell rajta?vagy ez kihívás nekik?

Jó öreg Ganxta Zoli szöveg:-én sohasem fogok megváltozni, mindíg megmaradok ugyan az a strici biggrin "

#210848 - 2009-09-16 22:14:47 Re: A testépítés és a(z) ... [Re: LeslieFurrier]
robotpilóta Offline

Egyszer valami agyatlan magazinban (vagy a cosmo, vagy vmelyik férfi megfelelője biggrin ) kivételesen olvastam egy jót, hogy a nőnek megtetszik az erős, szabad "sas" (paSAS biggrin hehe), de gondolja, el fog ez szállni mellőlem, tépjük ki egy tollát... aztán még egyet... aztán még egyet... a végén meg csak egy megkopasztott csirke marad, az meg kinek kell biggrin na ez nem vicces, ezt a hibát sajnos én is elkövettem, mea culpa, én kérek elnézést bawling

Page 1 of 4 1 2 3 4 >

Moderátor:  Bognár Gergő 
Google Hirdetés
Csevegő

Shop.Builder Facebook
BB.Tv Flash
BB.Tv  |  BB.Rádió  |  BB.Tv Flash
Shop.builder ajánló
Kiemelt oldalak

Táplálékkiegészítők
Scitec
Biotech
Kondigépek
Súlyzó
Fekpad
Szobakerékpár
Kiemelt kategóriák

Fehérjék
Tömegnövelő
Zsírégető
Kreatin
Multivitamin
C-vitamin
Omega 3 zsírsavak
Keresés

Today's Birthdays
No Birthdays
Google Hirdetés

Shop.Builder · Body.Builder · Adatvédelmi nyilatkozat · Médiaajánlat · Felhasználási Feltételek