Body.Builder |  Shop.Builder |  BB.Tv |  Blog.Builder   Share on Facebook  Tweet  Follow on Google  Follow on Youtube  Follow on Pipnterest  edzésterv |  edzőválaszol |  étrend |  cikkek |  galéria |  videók
Ki van Online?
3 Regisztrált (deneverember, Taygetos, Mils_), 34 Guests and 42 Spiders online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Shop.Builder.Hu
Top Posters (30 Days)
NuLab 94
Józsi 91
Taygetos 68
deneverember 56
Z_M_Robird 26
Shark 23
Hurka 23
queensryche 20
Biomechanika 15
Mils_ 14
Dia 8
colos 7
köcsögfinta 6
guldenburg 5
Harvy 5
yogi 4
Sstubi 2
Günther 2
Kriszkkhun 1
Bosco 1
Friss Fórum Hozzászólások
Egyéb hírek a profivilágból
szerző: kaky
2014-04-16 00:45:40
Brazil Arnold Classic 2014
szerző: Hurka
2014-04-15 00:56:41
Europa Show of Champions 2014
szerző: Günther
2014-04-14 17:31:38
Aktuális Levrone pletyka
szerző: Taygetos
2014-04-06 14:04:14
Mr. Olympia 2014
szerző: Hurka
2014-04-01 00:51:41
Új tagok
Mogrodas, gudnex, megyeri, kuglisch, norbi
12091 Regisztrált felhasználó
Fórum statisztikák
12091 Tag
26 Fórum
1536 Téma
289603 Üzenet

Max Online tagok száma: 407 @ 2012-11-05 21:54:03
Page 1 of 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Lehetőségek
Szavazz a témára
#148381 - 2008-06-30 22:38:16 BodyBuilding,Fitness & Tattoo
... Offline
!

Regisztráció: 2007-02-11
Üzenetek: 762
Sziasztok!
A bodybuilding és a fitness a testkultúrával foglalkozik. Az esztétikai kérdésekkel kapcsolatban megoszlanak a nézetek.
Manapság a strandon körbenézek, -és akin van egy pici izom, az össze van firkálva:halálfej,kaszás,pókháló,sárkányok,szörnyecskék, de minimum egy krix-krax nonfigurativ dobócsillag virít a 42es pajszeron! grin Mire jó ez? A plusz 5centit pótolja? Ilyesztő, a vicsorító csernobili mutáns zombi az emberünk hátán, és ettől a tulaj zoralabb??? Vagy netán szép? Hát nem tudom.... bokod
A hölgyeknél a helyzet szerintem kultúráltabb, a kozmetikai tetkókat még vágom, meg a popsi feletti speciális "céltáblát" is.Hát... sejtem ,hogy mire megy ki a játék... wink biggrin Agyonvarrt nőt azért nem nagyon láttam még strandon... eek
A tetoválás a versenyszerű bodybuildinggel,fitnessel már nehezen összeegyeztethető, mivel bőrhibának minősül!
A bírók úgy veszik mintha égési sérülés vagy heges bőrfelület lenne a tetkó helyén.És bizony egy versenyt elbukni 3 firkálás végett szar érzés lehet, de volt már rá példa! Jó, jó, jön az okosság ,hogy Dorian Yates,Kevin Levreone,Lee Priest, Chris Cormier is visel tetkót és mégis....
Ők profik, igazi profik... wink
Kiváncsi vagyok a véleményetekre ,hogy pl: Jay Cutler szétvarrva tetszene jobban vagy így "firkálás" nélkül mutat jobban???
A hozzászólásokat köszönöm:
Őedv:Vic.

Módosította: victor (2008-07-02 23:04:30)

#148393 - 2008-06-30 23:10:48 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ...]
Dia Offline
már alig 999 kell a nagyok klubbjához

Regisztráció: 2007-05-01
Üzenetek: 9082
Lakhely: gettoba
nekem special nem tetszik ha versenyzon latom.egyreszt mert undorito a barnito alatt,masreszt meg nem latni rendesen a versenyzot.

nekem se tetszik az osszevissza firkalt hulyegyerek se strandon se sehol.de vannk nagyon fasza,kulturalt tetkok is,nagyon fasza testen smile
en specko nem azert varrattam magam,hogy jobban nezzek ki,hanem mert iszonyuan tetszik.
nekem pl kimondottan nevetseges az mikor a nok a szemoldokuket,szajkonturt,vagy akar szemhelyat tetovaltatnak.olyan szerbusz szergely hatast kelt bennem biggrin

SZEMETEK!!!!
mindig a kicsit bantjatok bawling
biggrin biggrin

#148394 - 2008-06-30 23:13:51 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Dia]
... Offline
!

Eredeti szerző dia

nekem pl kimondottan nevetseges az mikor a nok a szemoldokuket,szajkonturt,vagy akar szemhelyat tetovaltatnak.olyan szerbusz szergely hatast kelt bennem biggrin

Arra gondolsz amikor Marikának be van keretezve a szája?! fetreng

#148396 - 2008-06-30 23:20:34 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ...]
Dia Offline

fetreng fetreng fetreng

SZEMETEK!!!!
biggrin biggrin

#148410 - 2008-07-01 08:53:43 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ...]
mks Offline
félkegyelmű fitnesspicsa :D

Regisztráció: 2007-07-16
Üzenetek: 6655
Személy szerint én nem tudok általánosítani, hogy tetszik-e a tetoválás vagy sem! Ez nálam attól függ, hogy aki viseli, annak milyen a kisugárzása, illik-e hozzá ami rá van varrva, egyáltalán mit tetováltak rá stbstb...
Például általában nekem nem tetszik, ha egy lányon sok tetoválás van, főleg, ha nem a megszokott helyen vannak azok! De van egy lány, akinek az egész hátán, karján van és még sem hat úgy, mintha ilyen megvadult porbanfetrengő, bőrnadrágba hugyozós görényállat lenne, hanem van egy olyan szintű nőies kisugárzása, hogy... ááááááááááááááá egyszóval gyönyörű a nő!!
Nekem is van kettő. Megbánni, nem bántam meg, de azt hiszem a mostani fejemmel nem csináltatnám meg újra! Bár néha most is megfordul az agyamban, hogy kéne még ez+az! biggrin

#148411 - 2008-07-01 09:00:58 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: mks]
LeeHegyi Offline
kötekedős jómagyar :D
**

Regisztráció: 2005-11-29
Üzenetek: 836
Lakhely: makettváros
Én nem szeretem a tetoválást.

Ez olyan kb mint amikor valaki vesz egy autot, és rárak egy gagyi légterelőt.

#148413 - 2008-07-01 09:08:37 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: LeeHegyi]
mks Offline

Nem mondanám azt, hogy minden esetben gagyi a tetoválás, mint hogy nem minden esetben kerül gagyi légterelő egy autóra! wink

#148414 - 2008-07-01 09:21:46 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: mks]
Shark Offline
шаркпапа :D

Regisztráció: 2004-03-01
Üzenetek: 7213
És még egy gagyi autót is nagyon megdob néha egy jó légterelő... (Ez meg a story másik oldala) biggrin

#148415 - 2008-07-01 09:26:39 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Shark]
mks Offline

Natessék! Na igen! Találkozhattunk már ilyennel is! biggrin

#148432 - 2008-07-01 11:48:17 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: mks]
Bognar Gergö Offline
Team Scitec - Giant killer

Regisztráció: 2008-02-09
Üzenetek: 935
Lakhely: Hatvan
Meg van olyan is amikor gagyi az autó és ráraknak egy még gagyibb légterelőt.
Én személy szerint nem nagyon kedvelem a tetoválásokat.Nekem valahogy sosem volt összeegyeztethető egy jó megjelenésű ember kinézetével.Pl.:Amit Lee Priest csinál,az sztem undorító és nem egy értelmes ember benyomását kelti az ha már az arca is tele van mindenféle krixkraxokkal.
Lehet ez az én hülyeségem de nekem a tetkóról mindig a "Born to be wild" életérzés jut eszembe,és egy rocker/motoros ember akinek a hasára az van tetoválva hogy "éhes" az ujj bütykőire meg az hogy "ütök".

"Elhivatottság,kitartás,fegyelem!"
"A lusta emberek a fanatizmussal írják le az elhivatottságot."

"Én is ittam tegnap 4deci vért,meg 20deka emberhúst..."

"A teljesítmény nem a mi érdemünk,hanem önmaga jutalma."

Dorian: "It's a very heavy weight...for a little girl!"

#148435 - 2008-07-01 12:02:36 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bognar Gergö]
Józsi Offline
félisten a fórumon

Regisztráció: 2001-12-16
Üzenetek: 26470
a teteoválás a legtöbbeknél valami idióta felétűnási viszketesgég részben. márészt pedig kibaszottulé individaulaisták, anniyra kifejezik az egyéniségüket, hogy ők most már marha nagy "egyéniségekként" tagjai a tetovált birkák táborának, ahol ugynolyanok mint a többi. komolyan mondom, mintha kötelező lenne!

a kopasz tetovált tucatfaszfej a legjobb!

#148436 - 2008-07-01 12:03:45 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Józsi Offline
félisten a fórumon

jut szembe van egy barátom, migyá rábeszélem hogy írjon ide. ő tetováló mester, tudna ám mesélni eztazt!

#148439 - 2008-07-01 12:16:35 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
prota2 Offline
újonc-hússzal

Regisztráció: 2006-12-23
Üzenetek: 44
Sziasztok..Bunny "rabeszelt"..:))
Olvasom itt a pro es kontra velemenyeket.
Mind ket oldalnak igaza van.Sött,nekem se tetszik minden tetovalas,minden tetovalt ember..
En se birom a divatbol,feltünesi viszketegsegböl kifolyolag folytatolagosan elkövetett tetovalasokat!;)
Es azokat se,akik valamit belemagyaraznak a tetovalasukba,valami hatteret akarnak adni a dolognak,stb.
En pl. eleg szepen kivagyok tetovalva,de ha tehetem nem maszkalok felmeztelenül sehol,mert:
1.nem vagyok gyöker es tudom valakik ezt nem az agyon varrt külsöt..-en se birnam ha a sok zsiros arc felmeztelenül szaladgalna a varosban..-
2.magamnak csinaltattam a tetovalast,nem azert hogy "eszrevegyenek"

Halkan megjegyzem,tetovalas es tetovalas közt is oriasi különbseg van...
Amiket itt felhoztatok peldanak azok tenyleg gaz dolgok..
Kb mint a sportotokban a sok naposimos idiota..egy vadhajtas,nem több.
Manapsag az IGAZI tetovalok sok sok ev grafikai,stb elökepzettseggel rendelkeznek,nem koklerek,nehanyan igazi müveszek!

#148440 - 2008-07-01 12:24:32 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bognar Gergö]
prota2 Offline
újonc-hússzal

Gergö..
A "Born to be wild" pont 40 eves tema..A forumnal maradva a mai testepitök is azon a szinten vannak mint a 70 es evekben Bitter,Tasnadi,Bakoczi?
Ugye ezt te se gondolod komolyan...;)

#148443 - 2008-07-01 12:31:35 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
szszp Offline
vadidegen

Regisztráció: 2006-11-08
Üzenetek: 21
Lakhely: Szentes city
Eredeti szerző drugs bunny

a kopasz tetovált tucatfaszfej a legjobb!

Ezek az én kedvenceim is. Főleg ha vmi atomkirály kínai írás van végig a karjukon, amit jobb esetben még tudnak is h mit jelent.
Van egy olyan csoporttársam akinek szintén kínai írásjelek vannak karján és azt jelentik h paprikás csirke biggrin. Dehát az tetszett neki.
Van viszont olyan ember akinek kifejezetten jól áll. Ezek nem az 50 kilos csontrakéták és nem a kopasz tucatfaszfejek.
Meg ugye az se mind1 h hol varratja vki magát. Tetováló mester és tetováló mester között is van különbség.

#148444 - 2008-07-01 12:51:04 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: szszp]
Józsi Offline
félisten a fórumon

ne feleskezz meg a wannabe kopszgecikről is, akik még kicsik, de már járnak gyúrni, meg már van öreg audijuk! biggrin biggrin biggrin

#148455 - 2008-07-01 13:54:18 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Lénárd Lajos Offline
kétezerposztos

Regisztráció: 2008-02-02
Üzenetek: 2131
Lakhely: Fajsz
Személy szerint én sem tudnám elképzelni magamon egy tetoválást, valahogy nem az én világom. Minden csoda 3 napig tart, tartja a mondás. Még ha tegyük fel tetszene is a dolog, tudom, hogy előbb, vagy utóbb megunnám, és tudjuk, hogy ez egy életre szóló dolog. Nem beszélve arról, hogy nem vagyunk mindig fiatalok, és egy bizonyos kort meghaladva már ugyanaz a tetkó talán cikivé válhat. A másik dolog pedig, amiben én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy a tetoválás és a bodybuilding nem igazán fér meg egymás mellett, főleg ha az embernek komolyabb versenyzési szándékai vannak. Ha nagynehezen, végre sikerült már egy formás, jó fizikumot felépítenünk, nem kellene erről egy tetkóval elvonni a figyelmet. Egy testépítő önmagában is elég figyelemfelkeltő jelenség, tehát tetoválásra semmi szükség!
Sziasztok!

#148461 - 2008-07-01 14:21:22 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Lénárd Lajos]
Józsi Offline
félisten a fórumon

pedig egy helókittit simán el tudnék képzelni a bokáson! biggrin biggrin biggrin

a tetoválásnak kellene hogy legyen valami jelentése. sajnos amióta divat, ledergradálódott a dolog.

#148466 - 2008-07-01 15:07:07 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
... Offline
!

pedig egy helókittit simán el tudnék képzelni a bokádon! biggrin biggrin biggrin

fetreng fetreng fetreng
/én egy repülő pillangót szeretnék a hátamra!!! biggrin /

Módosította: victor (2008-07-02 23:06:08)

#148468 - 2008-07-01 15:29:33 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ...]
colos Offline
цолош

Regisztráció: 2004-11-26
Üzenetek: 9727
Lakhely: ahol olimpiát rendeznek majd ...
Hát ez érdekes téma.
Énnekem 1 tetoválásom van a vállamon, még 19 évesen csináltattam a vadabb rokker években. Akkor persze rettentő fontos volt, most már nem hiszem hogy tetováltatnék, emellett viszon egyáltalán nem bántam meg. Olyan, mint egy naplóbejegyzés az életemből (deszépet írtam biggrin ) Mivel nem órmótlan nagy, meg nem ilyen "love mari" stílusú, meg nem is az a halálfejes téma, hanem csak egy sima nonfiguratív minta, ezért igazából nem érzem igénytelennek sem. Mondjuk az arányai kicsit megváltoztak mert mikor csináltattam akkor még hírből sem ismertem az edzőtermet, szóvel eredetileg több helyet foglalt el a vállamból biggrin
És mivel egy haverom rajzolta még anno, ezért tuti nincs senki másnak ugyanilyen, én nem szeretem az ilyen katalógusból kinézett dolgokat. Ha már egy életen keresztül viseli az ember, akkor legyen egyedi. Lehet itt vitatkozni rajta hogy baromság-e vagy sem, sztem ízlés dolga. Nekem is van olyan tetkó ami nem tetszik egyáltalán, de vannak kurvajók is. Szerencsére nem kötelező varratni, így nincs ebbő akkora nagy konfliktushelyzet az ember életében azt hiszem smile

Módosította: colos (2008-07-01 15:30:35)

GUGGOLJ!

Mert valahol, odakint, egy csaj a maxoddal melegít...

aki nem olvasott alapokat annak klikk ide!

Egyetek csalánt!

#148471 - 2008-07-01 15:46:57 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
burgonya
Unregistered

Nekem a jobb kézfejemen van egy ilyen halványpiros folt, eléggé nonfiguratív, meg egyedi is, ráadásul ingyen volt biggrin

#148478 - 2008-07-01 16:05:59 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ]
szszp Offline
vadidegen

Nekem az a "börtöntetkó" biggrin tetszett a legjobban ami az 1ik bbtv-ben volt, vmelyik guldis részbe, melyet természetesen rozsdás tűvel csináltak. Hát ott fostam össze magam a röhögéstől. smile

#148480 - 2008-07-01 16:10:48 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: szszp]
Gerzson Offline
idegen

Regisztráció: 2008-06-07
Üzenetek: 26
Én meg izmot fogok tetováltatni! smile

#148490 - 2008-07-01 16:43:41 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Gerzson]
Dia Offline

en mar megse merek itt szolalni,mert meg ki is leszek tiltva lassan a tetkok,meg cigi,meg minden miatt blush bawling biggrin

en se azert csinaltattam,hogy mutogassam,ezert is vannak olyan helyeken,mert magamnak van nem masnak.ami a vallamon van az kivetel,igaz azt se mutogatas celjabol csinaltattam,de az latszik.
ami az oldalamon van,azt egy kicsit banom,de tetszik.a derekam meg egyenesen ciiip biggrin
az biztos,hogy itt angliaba se tetovalni nem tudnak,se egy jo tetko nincs.itt a gorenyek sablon alapjan csinaltatjak,bemegy,kivalassza a falrol melyiket akarja,es beul a szekbe banghead es mindez egy vagyonba kerul itt!

ezt bunnynak sok szeretettel biggrin biggrin kopasz is,tetko is es cicus is biggrin
http://www.kittyhell.com/wp-content/uploads/2008/05/hello-kitty-tattoo-forehead.jpg

Módosította: dia (2008-07-01 17:40:17)
Módosítás oka: mer

SZEMETEK!!!!
biggrin biggrin

#148494 - 2008-07-01 17:59:18 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
Bognar Gergö Offline

Prota2..te miről beszélsz?
Én csak azt mondtam hogy a tetoválásról magáról,ez a "born to be wild"-os életérzés jut eszembe.

#148516 - 2008-07-01 19:55:50 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bognar Gergö]
robotpilóta Offline
ne csodálkozz ha nem érted :D

Regisztráció: 2008-01-15
Üzenetek: 1952
Lakhely: Cloud #9
Ebben a "Born to be wild" feelingben van valami... sztem meg ha valakinek akkor pont egy izmos, "zorall" embernek áll jól a tetkó...
attól szénné röhögöm magam mikor valami naonkemény halálfejes tetkója van vkinek és azt hiszi hú de kemény csávó/csaj, közbe a testén meg az látszik, hogy minden este kakaós tejbetgrízt kanalazik az ágyikójában...
de az is igaz, h. barnító alatt hülyén néz ki, és egy igazi testépítőnek nincs is rá szüksége, hiszen nekik a testük is egy műalkotás smile

#148528 - 2008-07-01 20:39:59 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: robotpilóta]
Józsi Offline
félisten a fórumon

a prota arról beszél, hogy a mai tetkódivat kurvára nem born to be wild jellegű , inkább nonfiguratív szar meg delfinke, és nemigen a motoros szararcokra jellemző a tetoválás már mint 40 évvel ezelőtt, hanem már szinte kötelező mindenkinek, főleg az a8-as audihoz, de amugy is mer ettől vagyunk egyediek (haha) vagányak stb.

a gyengébbek kedvéért a born to be wild egy motorosfilm címe aminek a steppenwolf által előadott főcimzenéje ma "himnusz" szinten van a motorosok között, egész megvadul a részeg csürhe a találkozön és esezveszetten bulizni kezd ha megszólal valamelyik haknizenekar előadásában - ezt onnan tudom hogy én voltam az egyetlen tetoválatlan motoros szararc.

namost hogy a mai tetováltaknak és tetoválás divatnak mi köze van ehhez az egészhez, azt fedje a jótékony homály inkább, mert nem igen látom motorostalálkozón fetrengeni a tetováltak többségét, annál inkább valószínű elófordulási hely a beach house és a saxo bolt!

#148530 - 2008-07-01 21:03:05 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Steve(ke) Offline
Team Scitec
"Hulk"

Regisztráció: 2005-08-10
Üzenetek: 385
Lakhely: Szolnok
Teljesen igazatok van! Az a baj hogy azok a rajzok amikröl szó van, nem tükrözik a viselője személyiségét. Sőt nem tükröznek semmit, tipikus birka efektus. Senki ne értse félre, nem a szép, igényes rajzokra gondolok itt! Egyetlen gond a tetkóval, hogy nem tudod kiszedni mint egy piercinget ha meg unod. Gondolom sokan vannak úgy a tetkóval mint anno én a piercingel, én szétszúrattam a fejem és eltelt pár év mire felnőttem annyira hogy ráébredjek micsoda hülyeséget csináltam. Maradtak a hegek stb. crazy És sajnos egy megunt tetkóval nem lehet ilyen könnyen elbánni. Ja, nem feltétlen jó példa a motoros társadalom, inkább a bogyós hülyegyerekek akikre ez illik. De az is lehet én látom rosszul és tele vagyok előitéletekkel smile

Módosította: Steve(ke) (2008-07-01 21:08:37)

#148532 - 2008-07-01 21:08:41 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
prota2 Offline
újonc-hússzal

smile
Kb. erröl beszeltem amit irsz..
Amugy a helyzet az,hogy a peldakban felhozott szar tetovalasokat nem komoly tetovalok keszitik.Egy nornmalis helyen atlagban 5-12 honapot kell varni ,hogy idöpontot kapj..Ehhez jön a magyar top studiok 10-12 ezer ft per oras dijazasa...
Nem,szerintem az "üss" es az "ehes"stb. dolgok nem ezt a kategoriat jelentik.

Amit Gergö nem ertett:
Ha valaki MA a testepitesröl beszel,nem a 35-40 eve letünt magyar testepitök jutnak az eszebe,hanem a sztarok!
Az mas kerdes,hogy kinek mi jön be.ez izles kerdese.
Es nem kevesbe tolerancia kerdese...
Mert kisse furcsa,ha egy testepitö ujjal mutogat egy pl. tetovaltra-lehet barmi mas is,nem pont ez..-de ha a sok idiota kiröhögi öt az extra meretei miatt,akkor meg verig van sertve..

TOLERANCIA!Itt kezdödik europa es nem Hegyeshalomnal.

#148533 - 2008-07-01 21:13:02 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
colos Offline
цолош

Idézet:
Mert kisse furcsa,ha egy testepitö ujjal mutogat egy pl. tetovaltra-lehet barmi mas is,nem pont ez..-de ha a sok idiota kiröhögi öt az extra meretei miatt,akkor meg verig van sertve..

beerchug

GUGGOLJ!

Egyetek csalánt!

#148534 - 2008-07-01 21:15:16 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
prota2 Offline
újonc-hússzal

" Gondolom sokan vannak úgy a tetkóval mint anno én a piercingel, én szétszúrattam a fejem és eltelt pár év mire felnőttem annyira hogy ráébredjek micsoda hülyeséget csináltam."

Ehhez annyit füznek hozza..
Normalis helyeken 20 ev alattiakat(!!) nem tetovalnak.
Nekem pl. az atlag 25-40 ev körüliekböl tevödik össze.
Volt mar rendör,politikus,orvos,ügyved,munkanelküli,prostitualt,komoly vallalkozo,lecsuszott junkie,stb. is nalunk...

Es bizony,tele vagy elöiteletekkel.De azt latom,ez egy magyar betegseg!Sött itt del Nemeto.ban is eleg szüklatokörüek az emberek.
Pedig nem minden rossz,ami uj..
Persze akkor mi van ha ez az "UJ"mar több mint 2000 eves hagyomanyokkal rendelkezik???;)

Es visszaterve az elöiteletekhez:
A tetovalast lehet szeretni,utalni stb.Ezzel nincs gond.De ebböl kiindulva MEGITELNI valakit..Hmm..Az nekem mar kisse meredek.Es most megint nem a proli üss es hasonlo szarokrol beszelek.
Mert az atlag mondjuk milyen?Lehetsz zsiros,lehetsz anorexias,büdös lehetsz,vagy verheted az asszonyt..De ha tetovalt vagy.Te jo eg!!!!!!Csak azt ne!

Hat itt tartunk.2008!;)

#148535 - 2008-07-01 21:18:24 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
Steve(ke) Offline
Team Scitec
"Hulk"

Mi testépítők fel vagyunk háborodva ha jönnek az előitéletekkel, nem szabadna általánosítsanunk! Azért mert valakin van pár rajz, ne adj isten tele van varrva , mit számít?! Szerintem semmit, nem ez a meghatározó.

"Az mas kerdes,hogy kinek mi jön be.ez izles kerdese.
Es nem kevesbe tolerancia kerdese...

TOLERANCIA!Itt kezdödik europa es nem Hegyeshalomnal."

#148536 - 2008-07-01 21:21:16 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
Józsi Offline
félisten a fórumon

úgy en bloc egy emberen szerintem atetoválásaival együt látszik hogy milyen. a mai divatos "dizájn" egyértelmű!

#148538 - 2008-07-01 21:22:59 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
Sanci Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-01-12
Üzenetek: 309
Lakhely: Hajdúszoboszló
De azért tegyük már hozzá azt is hogy a teletetováltak lehet hogy iszonyat művészeti alkotásnak értékelik magukat de a legtöbb ilyen hogy él? Legalábbis akiket én ismerek (már csak látásból de az is elég) de az összes ilyen önpusztító cél nélküli tanulatlan bunkó. Persze tisztelet a kivételnek mint pl a mesterek akiknek saját maguk a reklám...
Ja meg még annyi ehhez az egész témához hogy azért ne hasonlítsuk már pl a testépítéshez mert ez életmód és ezért tenni kell nem csak kicsengetni a lóvét.
Szerintem ha valaki kifejező v divatos tetkót csináltat az nem gáz...
http://www.youtube.com/watch?v=zT_heJ5bQKw&feature=related

#148540 - 2008-07-01 21:25:42 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sanci]
Józsi Offline
félisten a fórumon

hát "divatos" az gáz. divatos testéptő is gáz. midnen gáz, aminek a motivációja egy oylan gyökérség hogy divat, "mert most ez a menő".

én egyébkétn továbbfejlődtem, szeretnék egy plexit a hasamra, hogy lássátok a beleimben hogyan készül a szar, remélem kurvamenő lesz ezis! biggrin

(egy vicclapból loptam az öltetet e telejsség kedvéért, amiben a jövő divatját feszegették)

#148541 - 2008-07-01 21:25:57 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sanci]
Bognar Gergö Offline

Én viszont olyan tetovált emberrel nem találkoztam még,aki ne azt mondta volna hogy:"Még nincs befejezve..ide jön még ez..meg ide jön még az.." biggrin

#148542 - 2008-07-01 21:26:20 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
prota2 Offline
újonc-hússzal

Igy van.Elni es elni hagyni.
viszont milyen butan neznek paran,ha megkritizelnak a tetovalas miatt es pl. meglepö modon kicsit nyersen leszolom a szar,igenytelen testüket,stb..
Neha nem is ertem emberek hogy veszik a batorsagot eletben maradni ,annyira rossz a hozzaallasuk a Vilaghoz..

Mondok egy "kedves"sztorit..
Tavaly nyaron a csaladdal a Balatonnal voltam par napot.Mar nem tudom melyik strand volt,de felmeztelenül maszkaltunk a kajaert harman.De a nöm csak nemetül tud,ezert nemetül beszeltünk.
Sorban allas közben hallom,hogy par-szar tetko,szar test,szar duma-idiota frankon jopofizik a hatunk mögött,hogy "nezd a köcsögöket,hogy kivannak varrva"..stb..
a 3.-4- megjegyzes utan közöltem velük,hogy kurvara ertettem mindent,mert meglepö modon magyar vagyok...Nem kellett alazni,nem kellett beszolni.MINDnek egett a pofaja.

Csak ez egy idö utan mar unalmas.Az kutyat nem erdekel,hogy se nem vagyok zsiros-etiop,se nem vagyok seggfej senkivel,stb..De TETOVALT vagyok.Neha nehez!Ez van!:)

#148544 - 2008-07-01 21:28:55 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bognar Gergö]
Józsi Offline
félisten a fórumon

Eredeti szerző Bognár Gergö
Én viszont olyan tetovált emberrel nem találkoztam még,aki ne azt mondta volna hogy:"Még nincs befejezve..ide jön még ez..meg ide jön még az.." biggrin
ez viszont igaz. én sem!

#148545 - 2008-07-01 21:29:12 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sanci]
prota2 Offline
újonc-hússzal

Nem erted a dolgot..
De nem baj.
Viszont...Ha a kacsa nem tud uszni,nem a viz a hülye..;)
Tudod,ha valakit megitelsz,azzal sajat magadat iteled meg egyertelmüen!

Es tudod miert hasonlitom a testepiteshez???Olvass bele a bb eddzö valaszolba.Asok idiota azt hiszi ha kicsengeti a let a kiegeszitökre-masok meg az anyagra-akkor jol fognak kinezni.Eletmod,akarat,stb. nelkül!
Ezt hülyesegnek tartod nem???

Na ezert mondom,nem kell altalanositani!Vannak idiota tetovaltak ,de ha ezek nem lennenek tetovalva,akkor is idiotal lennenek.

Es bizony van egy rakas testepitö-akar elversenyzö,profi-aki egy seggfej ugy ahogy van.Es meg tetovalasuk sincs!;)

Módosította: prota2 (2008-07-01 21:32:46)

#148546 - 2008-07-01 21:31:37 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Józsi Offline
félisten a fórumon

ez meglepő prota mer a tetoválás az menő!

lehet túlzásba vitted, és elég lett volna egy delfinke, vagy pájszerre nonfiguratív, haj le oszt cső! biggrin

#148551 - 2008-07-01 21:41:20 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
peti88 Offline
kezdõ fórumos
**

Regisztráció: 2008-02-17
Üzenetek: 164
Lakhely: Debrecen
Nem biztos, de úgy hallottam valahol hogy bizonyos szintű munkahelyekre élből nem vesznek fel tetkóval rendelkező embert. crazy

Ebből kiindulva a megjelenés, az ez által keltett első benyomás, a legnyomósabb érv magunk mellett. Pl. 1 esztétikus fizikumú ember alapól magabiztosságot sugároz (már akinek, de többnyire mindenkinek csak ugye néha savanyú a szőlő) , míg mondjuk 1 vézna, tetkós, attól hogy mondjuk ápolt, jó a haja meg ilyenek nem épp biztató. Persze ha elkezd beszélni az ember minden fordulhat, de addig el kell jutni. És sokszor már az első benyomásnál elküldik a halálba az embert.

Szóval "csak a belső számít" alapból nem működik, (mo-n biztos nem) a külső számít! ezt támasztja alá az egyre nagyobb birkaösztön.

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

#148556 - 2008-07-01 21:52:42 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: peti88]
Steve(ke) Offline
Team Scitec
"Hulk"

Persze ez egyértelmű, mindig a külső alapján itélnek először. Sajnos vagy nem sajnos ez nem fog változni, ha körbenézel a saját szűk környezeteden akár, ha nem is mondják ki valamilyen szinten titkon ezt sulykolja az emberekbe minden.
Ahogy asszem pont Bunny irta hogy ami divatos az gáz, ez teljesen igyvan... Nem furcsa hogy éppen azokra az emberekre mondják hogy igazi karakter aki nem követi az épp aktuális divatot?!

#148570 - 2008-07-01 22:17:40 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
Józsi Offline
félisten a fórumon

úgy gondolom, valamikor régen, pláne nálunk a kilencvenes évekig - a tetoválás abszolúte kizáró tényező volt társadalomból. régen amotors bandák ezt is jelezték ezzel, hogy kívülállók. az átkosban reménytelen volt nomrális melót (értsd nomrálsiabb gyári melót) találni tetováltan, igaz tetoválás jobbára eleve abörtönökben készült és mávészi tetoválás nemigen volt.

ma már ez csak nagyon részben van így. nyilván szénnévartt karral nem elsz senki bankár. de a szénnévarrt karúak nem is akrnak azok lenni, vagy nomrális hylen dolgozni.

ennek két oka is van: nem akrnak dolgozni és nincs hol - de az már másik történet!

#148571 - 2008-07-01 22:18:05 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
szszp Offline
vadidegen

én egyébkétn továbbfejlődtem, szeretnék egy plexit a hasamra, hogy lássátok a beleimben hogyan készül a szar, remélem kurvamenő lesz ezis! biggrin

Ez igazán remek 5let. Strandon milyet lehetne vele frenkizni. biggrin

#148572 - 2008-07-01 22:28:17 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Steve(ke) Offline
Team Scitec
"Hulk"

Sajnos ez a tetoválás dolog "elferdült" mint minden. Láthatunk szétcsúszott junkie-kat szétvarrva, láthatunk Greg Valentinokat vagy hétvégi partykon szétszivott arcokat,rendes dolgozó roma srácot. Ezeken a dolgokon nincs mit megfejteni, egyszerűen csak le kell vonni a konzekvenciát. Mindezzel csak azt akarom mondani hogy nem szabad előitéletekkel élni. De mint előtte is irtam, lehet én látok rosszul mindent.

#148578 - 2008-07-01 22:56:28 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
Józsi Offline
félisten a fórumon

amikor valami divat lesz, az annak a valaminek a halálát jelenti, mert nagyobbrészt a hülyéké lesz és az addigi használói már csak mint töredék kisebbség fogják igényesen művelni.

#148579 - 2008-07-01 23:02:26 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
peti88 Offline
kezdõ fórumos
**

Regisztráció: 2008-02-17
Üzenetek: 164
baszki Bunny, ez tökéletes definíció, főleg a sportunkra. gondolom Arnold idejében nem sok naposim srás járkált izompólóban, most meg mi lett...

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

#148585 - 2008-07-01 23:33:18 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
prota2 Offline
újonc-hússzal

" de a szénnévarrt karúak nem is akrnak azok lenni, vagy nomrális hylen dolgozni."

Hany igazi gyöker testepitöt ismersz?
Es hanynak van tetovalasa?

Ugyan mar...ez nagyon rossz igy.

En pl.ismerek rakas egyetemista sracot,csajt akik 30hoz közelednek,anyuval laknak es a legnagyobb problemat az ev vegi vizsgak,evkjözben meg a hetvegi betepesek jelentik..Ez elet????
Es meg csak tervben sincs a tetovalas nekik..

De asszem a temarol mar mindent elmondtam amit erdemes,gyözködni meg remenytelen barkit is.

Tolerancia!;)
Persze csak addig amig mi is toleralva vagyunk..:))))))

#148587 - 2008-07-01 23:36:26 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
John Matrix Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2007-12-29
Üzenetek: 65
Lakhely: Bp
Én alapvetően nem szeretem a tetkókat. Ami biztos, hogy egy testépítőn semmi keresnivalója. Valahogy nem tudom elképzelni Arnoldot tetováltan. Viszont vannak olyan emberek, akiknek a stílusához teljesen hozzátartozik pl Mike Tyson, Dennis Rodman. Viszont szerintem sok hülye van, aki tekóval akar magának "rosszfiú" imidzset szerezni.

"Nem tudom halljátok e, de nem mindenki edz intenzíven olyan nagyon... Ez a welness irányzat. A welness irányzat az azt jelenti, hogy lejössz papucsban, és pofázol." Bunny

"Ezt úgy lehet megfogalmazni, hogy egy túró rudiért eladod a sikeredet." Vic

#148588 - 2008-07-01 23:46:58 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
Józsi Offline
félisten a fórumon

kissé elvonatkoztattad hogy mire gondolok. a tetoválás nem tesz senkit rosszá. a seggek teszik a tetoválsát "rosszá" inkább!

amit fentebb írtam, negatív is meg nem is!

te pl. akarsz "normális" helyen dolgozni? nem! ez nem negatív, pl. énse akarok.

egy rockzenész akar normális helyen dolgozni? nem!

ez életmódjuk kérdése. (pl. énse akarok!) és van akin ez a teválás miatt látszik is - hiszen ez az értelme!

egy agyonnonfiguratívozottpájszerú kopaszfasz akar nomrális helyen dolgozni? - na ő aztán főleg nem! ez már nem annyira pozítív! de it nem is életfilozófiai kérdés ez, ahnem kötelező jampec kellék, "divat".

aki hétköznapi helyen akar dolgozni, az juliska a kis delfinjével, aki fel tud úgy öltözni, vagy olyan helyre kéri, vagy akkorát kér, hogy ne látsszon!

na a fenti 4 példacsoportból melyik a többség,a felső vagy az alsó kettő?

de valamikor a "nyugati" kultúrában szerintem a tetoválás egyértelmű kívülállást jelentett!

ma meg nagyrészt divatmajomkodást jelent! azonban egy szintű embereken pejoratíve lemérhető, hogy a tetoválásuk és egész fizimiskájuk mit jelent!

#148589 - 2008-07-01 23:53:52 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Józsi Offline
félisten a fórumon

a tetoválásnak undergoundak kellett volna maradnia. és igényes szinten az is!

#148757 - 2008-07-02 19:45:15 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
robotpilóta Offline
ne csodálkozz ha nem érted :D

Regisztráció: 2008-01-15
Üzenetek: 1952
Lakhely: Cloud #9
Pontosan! Mindennek akkor silányul le a minősége mikor elérhetővé válik a birka tömegek számára!

#148815 - 2008-07-02 22:45:24 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: robotpilóta]
Molnár Péter Offline
Team Scitec
Skullfield

Regisztráció: 2008-01-28
Üzenetek: 310
Lakhely: Budapest, Orgrimmar
Szerintem a tetoválás nem gáz, de teljesen igaza van a Bunnynak abban, hogy nem az egyetemisták körében elterjedt, inkább a céltalan emberek vagánykodnak vele akik ráérnek és unalmukban csinosítgatják testüket(várják a következő meccset, bogyóparádét), mert ez egyszerű nem rajtuk múlik semmi felelősség, ha elbasznak valamit hmm nem az ő hibájuk.

Viszont prota2! Már a megnyilvánulásaidból is érezhető, hogy te nem tartozol ezek körébe, hiszen az önkifejezés legalapvetőbb eszköze a beszéd és a viselkedés. Ezeket pedig te úgy műveled, hogy értelmesen kiállsz a dolog mellet amiben hiszel. Szerintem nem a tetoválásoktól lesz valakinek stílusa, főleg azért nem mert a tetoválás standard nem olyan szines mint az elme. Az ismerőseim között rengeteg olyan srác van aki rendelkezik efféle plusszal és én is szerettem volna. Meg is volt mit és hova ám ez nem összeegyeztethető a versenyszerű testépítéssel. Persze ki vagyok én és mi az a kis karrierem ami ezen múlhat, dehát ha csinálunk valamit bármilyen kukac szinten is műveljük csináljuk szívvel lélekkel.

#148835 - 2008-07-02 23:41:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
... Offline
!

Szia Prota2!
Nagyon tetszik ahogyan kiállsz az elveidért és életszemléletedért!
Valahogyan elkanyarodott a téma, elvileg arról szólt ,hogy Jay Cutler hogyan mutatna jobban.... Pro - kontra!
Másrészről betekintést nyerhettünk ÁLTALAD a tetkók világába, és bizony tetkó és tetkó között óriási különbség van!
NEM keresztes hadjáratot akartam indítani a tetkót viselők ellen, és mutogatni rájuk mint a komcsi elvtársak annak idején!
Ha valaki, akkor én biztos kapok a társadalmi előítéletekből, ezért átérzem az ujjal mutogatós sztorit....
Véleményem szerint nem attól rossz vagy jó ember valaki ,hogy van tetkója vagy nincs... (A legtöbb cimborámnak van tetkója.)
A téma arról akart volna szólni egészében, közvéleményt kutatva ,hogyan tetszik jobban a blogozóknak a testépítő vagy fitneszes sportoló, tetkóval vagy nélküle??? Példaként Cutlert dobtam be...
U.I.: Előkerült a drogos téma is, nem tudom mit keres ez itt???
De véleményem szerint napjainkban nem a tetkótól lesz valaki jellemtorzult szar ember, hanem a drogoktól, mégha az ártatlan füvecske is az!!! igazi korcsot varázsol használójából!!!

#149026 - 2008-07-03 22:53:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ...]
secretgod Offline
idegen

Regisztráció: 2008-05-02
Üzenetek: 38
Szerintem meg teljesen buta dolog leszarozni a tetováltakat...Ha valaki szétvan varrva pont ugyan olyan hülyén nézhetnek rá,mint a szétgyúrt emberre..
Ez abszolút izlés kérdése!!!
Én pl.edzek mint állat varrva is vagyok rendesen,de kit érdekel???

#149030 - 2008-07-03 22:56:49 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: secretgod]
kazamoto Offline
kétezerposztos

Regisztráció: 2006-10-08
Üzenetek: 2108
Lakhely: UK, Whiltshire
nekem ket tetkom van de meg jon a tobbi is :D:D
imadom a tetkokat es engem pl nem erdekel kinekmi a velemenye rola mert ha nekem tetszik akkor mas nem erdekel:DD:

Second is the first loser.

"Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel,a világon semmi sem varázslat.Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat"

#149036 - 2008-07-03 23:15:13 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: secretgod]
Józsi Offline
félisten a fórumon

Eredeti szerző secretgod

Ez abszolút izlés kérdése!!!

már ha van benne ízlés. pl. láttam egy roppant izléses helókitty tetoválást egy csaj bokáján.

ezt a topikot olvastátok amúgy eddig?

#149263 - 2008-07-04 18:05:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Molnár Péter]
prota2 Offline
újonc-hússzal

"Szerintem nem a tetoválásoktól lesz valakinek stílusa, főleg azért nem mert a tetoválás standard nem olyan szines mint az elme."

Aki azt kepzeli,hogy a tetovalastol lesz stilusa,az nem masabb,mint aki egy 50cm es bicepszre alapozza az önbizalmat..

Abszolut nem erröl szol a dolog.
Nem ad stilust az embernek a tetovalas.Ezert vannak tevedesben akik divatbol tetovaltattak.

amiben igazatok van,hogy ez nem all jol egy versenyzönek.Es a durva dolgot most fogom mondani:
Ha ujra kezdhetnem,NEM tetovaltatnek.-De ugyanigy szivesen tetovalnek!-Ennyit tuti nem!
De nem azert mert megbantam,hanem igy eselyem sincs versenyezni.Es ez bizony kihat a motivaciora is...
Ugyis nezek ki..

#149264 - 2008-07-04 18:06:53 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ...]
prota2 Offline
újonc-hússzal

Ok..egyertelmü a valaszom,ez nem szinpadra valo dolog...
Nem all jol a testepitöknek.

#149300 - 2008-07-04 20:52:58 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
Józsi Offline
félisten a fórumon

viszont nem edzettél. ha előbb edzel, lehet nem tetováltatsz. de lehet akkor is!
nem mintha bűn lenne. motoros szararc koromban nekem is majdnem felkerül egy gsx motorblokk a karomra.

egyébként érdekes dolog ez. egyszer hallottam vagy láttam egy inetrjút, nem emlékszem.

egy dagatt, csúnya tetovált gyerek volt.

azt mondta, a kutya sem állt szóba vele, mert csúnya gyerek volt. most vonakoztasunk el attól hogy tehettet volna ellen, nem tett, mert az ő lehetőségeivel nem tudott, tökmindegy.

kicist gagyi a történet innentől de nekem azért tetszik. elmondta a srác hogy a csajok rá se néztek: de amióta tetovált, szóbaállnak vele, "mutasd a tetoválásod" és máris jó náluk.

nyilván ez se egy divatmajos srác volt, hanem valami komolyabb téma.

ez is egy szubkultúra, bizony a tetoválás barátságokat, kár puncit hoz össze!

#149305 - 2008-07-04 21:48:29 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
BZoli Offline
újonc-hússzal

Regisztráció: 2008-06-15
Üzenetek: 31
Lakhely: Pécs
Nekem erről a tetkó dologról mindig 1 régi történet jut eszembe: Még középsuliba jártam, ahol volt 1 srác, aki natural konditémát nyomott keményen, nekem erről fingom nem volt még, hogy az mi is, totál hidegen hagyott a téma smile (változnak az idők)

A lényeg: hihetetlen jó alakja volt, állandóan buzeráltuk, hogy pózoljon. Egyik alkalommal kérdezte tőle valaki:

- miért nem tetováltatsz valamit?
- azért, mert egyszer öreg leszek és ha most csináltatok 1 sast ide a mellemre, akkor abból ázott veréb lesz. Nem akarok majd égni.

Mondta ezt 19 évesen biggrin Azóta minden tetkónál ez cseng a fülemben.
Mert hogy fog kinézni az a sexy tetkó a most ropogós bombázó 20 éves csajon 40 év múlva? Elmegy a strandra gondolom akkor is majd. Aztán mutogatnak majd a fiatalok, hogy "pfúúúúú degáááz!"

#149306 - 2008-07-04 21:58:42 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
Sanci Offline
kezdõ fórumos

Nem kötekedéképpen, de Prota2től kérdezem hogy mi a lényege ennek az egész tetoválósdinák? Mert te összehasonlítod a testépítéssel ami ugye egy életforma. Így laikus szemmel nem lehet összehasonlítani m azért nem kell tenni csak felvarratod oszt jóvan... Vagy mit jelent nektek tetováltaknak ez az "életforma"? Miben tértek el más emberektől?
Így lehet hülyék a kérdéseim csak szeretnék tiszán látni!
Bunny!
Milyen volt amikor motoros szararc voltál? biggrin

#149319 - 2008-07-04 22:55:03 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sanci]
secretgod Offline
idegen

Regisztráció: 2008-05-02
Üzenetek: 38
Ezt nemlehet így elmagyarázni,ezt érezni kell!! smile

Egy sztori:Házibuliban voltam még régebben,csajszi látni akarta a karomon a tetkót,mutatom neki majd megfeszítem a karom,erre ő:-Nem az izmaidra vagyok kíváncsi!!! shocked

#149321 - 2008-07-04 23:04:29 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sanci]
Józsi Offline
félisten a fórumon

nincsenek képeim róla.

aztán abbahagytam a motorzást később pedig ujrakezdtem de lájtosabban, nem volt motorépítés meg ilyesmi. (mondjik csak egyet építettem előtte is az se lett sose kész)

ebből az időből, nem a "szararc" korszakból vannak a képek:

jobboldalon a sport1-es motorshow főszekrjesztője vagy mije, a dodor!

Csatolt file
b.jpg (293 letöltések)
kap12.jpg (278 letöltések)
lelle01.jpg (312 letöltések)

#149324 - 2008-07-04 23:16:57 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sanci]
prota2 Offline
újonc-hússzal

Mi a lenyeg?Mi ez az eletforma???
Kivancsi vagy a titokra?;)
Ok...
NINCS TITOK!
Szamomra ez nem eletforma.En szemely szerint le...om hogy valaki tetovaltat-e vagy sem.
En nem erzem -es ami meg fontosabb!!!Nem is JATSZOM-magam se fontosabbnak,többnek,inteligensebbnek,különlegesebbnek a tetovalasaim altal mint akinek nincs.
Nekem a JO tetovalasok tetszenek.ENNYI!
Szamomra semmi hattere nincs a dolognak.
Mas kerdes,hogy en ebböl elek es szeretem a munkammat nagyon.De ez a tema mar tenyleg nem erre a forumra valo...;)

#149325 - 2008-07-04 23:18:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
Józsi Offline
félisten a fórumon

namost ezt írja le valaki az izmokkal is! biggrin

#149329 - 2008-07-04 23:24:17 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: BZoli]
prota2 Offline
újonc-hússzal

A natural konditemas haverod roppant hihetetlenül elörelato volt.
Ezt a bölcsesseget nem hallom en se naponta 20 szor...

De abba nem erdemes belegondolni,hogy eleve egy 60-70 eves bör hogy nez ki...es azt a tattoo tenne tönkre?!?!?Ejnye..

Ja,csak ugy halkan megemlitem:van egy nyugdijas (!)vendegem.Tanar az illetö több diplomaval..
65-70 ev körüli.Es most fogok neki egy telicombot tetovaltatni.(hozzateszem,olyan formaban van az ember mint az atlag 35-40 evesek..)
Na mit meselt az ember?A nyugdijazasig varnia kellett a tetovalassal,mert a kollegai es az iskola nem nezte volna jo szemmel a dolgot...Ezert 30 ev varakozas utan most neki fut a dolgoknak.
Most jön a harmadik tetovalasa...Kb.65 evsen kezdte...
JA!Az elsö beszelgetesre az unokajaval jött.

Na ilyenkor mi van?Hol vannak a buta sztereotipiak????

#149354 - 2008-07-05 02:23:32 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Sanci Offline
kezdõ fórumos

Már azt hittem fonott szakállú, dagadt-piás-csopperes voltál röhög

#149355 - 2008-07-05 02:25:04 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: prota2]
Sanci Offline
kezdõ fórumos

Én is ezt gondolom kb csak azt hittem van vmi nagy titok amiről én nem tudok biggrin

#149372 - 2008-07-05 11:08:44 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sanci]
Józsi Offline
félisten a fórumon

Eredeti szerző Sanci
Már azt hittem fonott szakállú, dagadt-piás-csopperes voltál röhög

izommotort építettem, szakáll volt, de nem nagy, dagatt is volltam de nem annyira, pia is volt de csak egy pár hónapig.de én voltam az egytlen ilyen a társaságban.

ezek a képek jóval azután voltak, jóval nomrálisabban.

#149401 - 2008-07-05 15:36:14 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Boldog Születésnapot szado Offline
idegen

Regisztráció: 2008-02-16
Üzenetek: 27
Lakhely: Pest Megye
nekem is van tetoválásom szám szerint 6,de ennek ellenére nem mászkálok félmeztelen és nem mutogatom magam. én is utálom ezeket a nekem is kell tattoo mert az a menő meg a kemény.
szerintem a testépítő versenyzőknek nem áll jól a tetoválás.

egy elmélet: 2 öreg embert látsz a padon ülve az egyiken van tattoo. melyikröl hiszed el hogy volt fiatal és nem így öregen születet? biggrin

"Halat is lehet enni, hal az növény, a csirke meg főleg, a csirkemell csirkefa virága!"
(Bunny)

#149531 - 2008-07-05 23:26:25 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: szado]
Józsi Offline
félisten a fórumon

bazeg erre a csirkefa dumámra nemis emlékeztem! biggrin

érdekes adalék hogy pl. abarátnőmön van tetoválás, nem is kevés. de nem látszik.

#149600 - 2008-07-06 14:23:01 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Boldog Születésnapot szado Offline
idegen

Regisztráció: 2008-02-16
Üzenetek: 27
Lakhely: Pest Megye
hát igen,brutál a szöveg! biggrin
edző válaszolban tanácsoltad egy srácnak hogy mondja a nőjének. mert vega és a srác aggódott érte. biggrin
de ne aggódj a Dani sem emlékezet rá!

"Halat is lehet enni, hal az növény, a csirke meg főleg, a csirkemell csirkefa virága!"
(Bunny)

#149943 - 2008-07-07 18:42:09 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: szado]
division88 Offline
kezdõ fórumos
*

Regisztráció: 2008-05-23
Üzenetek: 92
Én egy ilyet szeretnék felvarratni magamra. Irtó szexi, és döglenek érte a csajok: biggrin
http://kepfeltoltes.hu/070511/200705081558-pix1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

#149985 - 2008-07-07 20:09:40 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: division88]
bob marley Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-07-07
Üzenetek: 144
Lakhely: Jamaica
Sziasztok!
Láttam az eddigi h sz kat biggrin
szerintem a nonfiguratív tetkók is jók ha igényesek ill igényes embereken:D
jah és hallottam ezekről a 2 évig tartó tetkókrol arról tud valaki többet?
szép napot:D

#149989 - 2008-07-07 20:16:11 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: division88]
Dia Offline

no comment!!! banghead idiota !

SZEMETEK!!!!
biggrin biggrin

#149991 - 2008-07-07 20:18:09 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Dia]
Sanci Offline
kezdõ fórumos

Nagyapám nemrég kórházba volt, mondta hogy egy csávónak olyan tetkója volt hogy egy egér futott a segglyuka felé (valszeg az lehetett az egérlyuk) biggrin

#150230 - 2008-07-08 21:14:46 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Józsi]
Zafir Offline
újonc-hússzal

Regisztráció: 2003-04-28
Üzenetek: 24
Lakhely: Budapest
Kinek a motor, kinek a tetkó,és van akinek a body....
Kéreti egymás " dolgait" tisztelni és békén hagyni !

"Legyen bármi, csak ne legyen kötelező !"

#150455 - 2008-07-09 22:31:24 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
illésnorbi Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2008-06-08
Üzenetek: 9
Hát nem tudom, hogy mit vállalnék be egy egész életre a bőrömön?
Talán egy "tömegítés vagy szálkítás" felíratot. biggrin

#150457 - 2008-07-09 22:32:30 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: illésnorbi]
illésnorbi Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2008-06-08
"Tesóka te most tömegítsz vagy szálkítsz? Hümm biggrin

#162524 - 2008-10-08 10:51:27 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bognar Gergö]
Horstfuchs Offline
ez csak a véletlen műve lehet :D
*

Regisztráció: 2005-05-25
Üzenetek: 822
Lakhely: Fa
Eredeti szerző Bognár Gergö

Akkor ők biztos tetoválásdiszmorfiások voltak, mert én sem sok testépítővel találkoztam eddig, aki azt mondta volna, hogy: "Már épp eléggé izmos vagyok, egy centivel és egy kilóval sem akarok nagyobb/több lenni." Ezek az emberek pedig izomdiszmorfiások köztudottan. biggrin

#162561 - 2008-10-08 15:32:39 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Horstfuchs]
Steve(ke) Offline
Team Scitec
"Hulk"

Szerintem azért van elég sok kivétel,mikor egy tetoválás igazán teccetős:

#162562 - 2008-10-08 15:33:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
Steve(ke) Offline
Team Scitec
"Hulk"

#162565 - 2008-10-08 15:47:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
mks Offline

Jolie néni tetoválásai tényleg gyönyörűek! smile

#162587 - 2008-10-08 17:27:01 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: mks]
Steve(ke) Offline
Team Scitec
"Hulk"

Ugye-ugye! smile Odalennék érte, de gondolom nem csak én vagyok így vele röhög Ö pont jó példa ide szerintem, szerintem szépek ezek a rajzok.

#162592 - 2008-10-08 17:54:33 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Steve(ke)]
mks Offline

Igazából az tetszik bennük nagyon, hogy mindnek meg van a maga története és jelentése! Nem csak azért csináltatta őket, mert tetszett neki a minta! smile

#162636 - 2008-10-08 23:32:58 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: mks]
... Offline
!

Bexaráááás!!!
Azért ha, 3darab mackósajt lenne a hátára firkantva, akkor is a legjobb csaj a planétán!!! kisdebil

#162653 - 2008-10-09 09:21:50 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ...]
mks Offline

Ez ííííííííígy van! wink De azé a tetkók is jók! biggrin

#162659 - 2008-10-09 09:53:39 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: mks]
KLegeny Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-07-09
Üzenetek: 440
Lakhely: Veresegyház-Budapest
Szó volt róla, hogy fog az kinézni majd xx év múlva.
Meglehet nézni pl az angol 50-60 éveseket telivannak varva a nők és a férfiak és abszolut nem gáz.
Mire mi leszünk öregek, minden 3. nyugdíjjasnak lesz. Senki nem fog megbotránkozni miatta.
De azokat a nőket nem tudom megérteni, akik hasra vagy mellre varratnak gyerek vállalás elött.

#162660 - 2008-10-09 10:02:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: KLegeny]
kalo Offline
szugera-mugera :D
sherlock :D

Regisztráció: 2007-10-19
Üzenetek: 3299
azért hogy egy 50-60 évesen is kinézzen valahogy a tetoválás, ahhoz tartania kell magát rendesen. nézhetsz "helyi" embereket is, vegyünk példának egy 50es igazi munkásembert, akin megvan ereszkedve a bőr. biztos hogynemszép látvány...

#162661 - 2008-10-09 10:06:05 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: kalo]
mks Offline

Az én szerény véleményem az, hogy nem hót mindegy, hogy 80 évesen mi van rajtam?? Így se úgy se leszek szép! Max valami gyógyfürdőben fogom áztatni a szottyadt seggem, máshol meg nem láthatnak, nem hinném, hogy neki fogok vetkőzni! röhög

#162667 - 2008-10-09 10:36:51 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: kalo]
KLegeny Offline
kezdõ fórumos

a helyi igazi 50es munkásemberen lévő tetkók:
Marcsi szeretlek indigó kékkel, Marcsi áthúzva és kátrányfeketével Böbére javítva. Persze mind ez egy amorf szívben. Másik karon egy hódfejű gnóm ami sellőnek indult.
Na ezek már akkor sem voltak szépek amikor 20 éve készültek.

Nekem csak azért nincs tetoválásom, mert én akarom megtervezni magamnak és még nem jött a nagy megvilágosodás, hogy mit is szeretnék igazából.

#162672 - 2008-10-09 11:28:39 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: KLegeny]
koska Offline
desperate houswives :D :D :D

Regisztráció: 2008-01-24
Üzenetek: 1100
Nálunk a termben van egy srác, akinek a vállára egy pumukli két van tetoválva kb 5x5 centis, és színes. Hát a mókás kifejezés elég enyhe rá biggrin

#162674 - 2008-10-09 11:31:24 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: koska]
KLegeny Offline
kezdõ fórumos

Biztos csak gagyi lemosható:D

#162699 - 2008-10-09 16:23:21 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: koska]
Arelius Offline
eccé még kihúzza a gyufát! :D

Regisztráció: 2006-02-09
Üzenetek: 5618
Lakhely: mikor hol
ki tudja mit jelenthet szamara biggrin allitolag a jakuzaknak az egesz elettortenetuk a testukon van.

Arelius 2008

Ez az Animal.Vállalod?!

A pénz nem érték...viszont az érték az pénz!

#162704 - 2008-10-09 17:27:26 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Arelius]
kalo Offline

ismerősömék baráti jelképből egy egy mosógépet tetováltattak s seggükre.. azért ez már sejtet valamit.. fetreng

#162708 - 2008-10-09 18:03:16 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: kalo]
Dia Offline

mit?hogy mosogep szerelok?akkor nekem egy rakas szart kene magamra tetovaltatnom fetreng igen cegszi lenne biggrin biggrin

SZEMETEK!!!!
biggrin biggrin

#162736 - 2008-10-09 21:54:00 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Dia]
szszp Offline
vadidegen

Találtam is egy jakuzát: http://www.rockinboard.com/showpost.php?p=162432&postcount=385 (a bickó felirat külön dicséretet érdemel)
Találtam egy művészt is: http://www.yellowblaze.net/gallery/jn_comp/sh_1063/photo_01.html

A kettő között árnyalatnyi különbséget vélek felfedezni biggrin

#162769 - 2008-10-10 08:52:00 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Dia]
mks Offline

Bazeg Dia Te egy akkora f@sz vagy!! fetreng

#162770 - 2008-10-10 08:59:19 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Dia]
KLegeny Offline
kezdõ fórumos

Farmer e vagy?

#162784 - 2008-10-10 10:04:45 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: mks]
humma Offline

hetesek klubbja

Regisztráció: 2001-10-14
Üzenetek: 7356
jolie még haggyán, de mennyire lehetett a priest beszívva amikor ezt a fejére varratta? biggrin

#162785 - 2008-10-10 10:14:25 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: humma]
mks Offline

Na ez az ami nem hiányzott rá! A többi tetkóját imádom!

#163036 - 2008-10-12 18:04:45 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: KLegeny]
NIGHT-CHILD
Unregistered

nah az a "ratyi vagyok" tetkó állati

#163126 - 2008-10-13 11:49:57 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ]
Bibó Venom Alpár Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-05-11
Üzenetek: 65
Én személy szerint szeretem a tetoválásokat. Van is egy pár és nem is kicsik. Mikor el kezdtem edzeni akkor volt egy ilyen indítatásom is, hogy ha edzek megnövök és több tetkó fér majd rám. Szerintem egyén függő, hogy kinek áll jól és kinek nem, és persze viselni is tudni kell. Én a tetkóimat magamnak csináltattam, és nem azért hogy más lássa hogy nekem van ilyen. Persze jól esnek a dícséretek, sőt még a kritikákat is szeretem hallgatni.
Na meg tetkó és tetkó között is van különbség, én próbálom meglátni ebben a művészetet és nem a divatot.
Természetesen nem előny ebben a sportban ha valaki ki van varrva. Előszőr én is beparáztam, hogy most akk ezzel elbuktam az egész pályafutásomat, ami igazából még el sem kezdődött, aztán úgy voltam hogy nem foglalkozom vele. A barnításnál külön figyelni kell rá több réteget igényel az eltüntetése, de ezzel már nem spórol az ember mikor ott van.
Én azt ajánlom hogy mindenki gondolja meg 5ször hogy akarja-e és neki való-e ez és utánna még egyszer gondolja át, és úgy cselekedjen.

#175424 - 2009-01-06 08:19:38 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
division88 Offline
kezdõ fórumos
*

Regisztráció: 2008-05-23
Testépítők számára a megfelelő tetoválás smile :
http://www.sciencepunk.com/v5/gallery/armtattoo.jpg

#175490 - 2009-01-06 20:21:54 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: division88]
madm@x Offline
mindenegyen túlvan

Regisztráció: 2005-01-14
Üzenetek: 1386
Lakhely: Bük
az igazi testépitőnek nem kell ilyen mert látszik biggrin
Get up and move your ass I'm tired of what I see
I'm tired of what I hear People are so lazy
Nothing falls from the sky
NO PAIN - NO GAIN!

#181569 - 2009-02-22 16:46:26 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bibó Venom Alpár]
espooo Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2008-09-09
Üzenetek: 135
Lakhely: Szeged
Visszaolvastam az eddigi hozzászólásokat, és hát eléggé eltérőek a vélemények smile
Tény, hogy sok a macskajancsi, aki azt hiszi, hogy ha rávarrnak a 30-as karjára egy nonfigot, akkor ő lessz a világ ura.
Nekem speciel az igényesen kidolgozott, árnyékolt tattoo-k tetszenek. A színesek már kevésbé, szintúgy a nonfigok sem állnak hozzám közel.

#181609 - 2009-02-22 23:16:08 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: division88]
... Offline
!

Eredeti szerző: Division88
Testépítők számára a megfelelő tetoválás smile :
http://www.sciencepunk.com/v5/gallery/armtattoo.jpg

Tényleg nagyon jó, csak a srácnak kellene edzeni is, mert így elég vicces a 33as VASZTÓ!!! biggrin biggrin biggrin

#217443 - 2009-10-31 01:57:30 BodyBuilding,Fitness & Tattoo [Re: ...]
Maistro Offline
újonc-hússzal
*

Regisztráció: 2009-10-31

Lauter Úr,

anno viseltél karikát a füledben, ami szintén nem kompatibilis a testépítéssel, ráadásul neked nem is állt jól.

Erre te is rádöbbentél, vagy más okból távolítottad el?

#217444 - 2009-10-31 02:07:17 BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: humma]
Maistro Offline
újonc-hússzal
*

Lee Priest,
egy mélynövésű buzigyerek. Mit akar, ez a 162 centis mitugrász? 14 éves kora óta pumpálják folyamatosan, valószinűleg, azért is maradt ilyen kispöcs. Az évek során, folyamatosan újabb, és újabb testékszerekkel csúfította magát.
Undorító ő, és az összes hozzá hasonló alak. Mi van, pár centit összeugrik a bicepsze? Hogy fog lifegni? Kiváncsi leszek rá, miután abbahagyja a testépítést... Állítólag autóversenyzéssel is foglalkozik, az egy rejtély, hogy éri el a gázpedált...

#217451 - 2009-10-31 07:57:14 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Maistro]
fereg Offline
kezdõ fórumos
*

Regisztráció: 2009-10-24
Üzenetek: 105
Te valami kritikus vagy?
Én 30 kilót fogytam és nem lifegett a tetkóm.. bár lehet nem vagy autentikus, hisz nekem csak egy tetkóm van.. jól lehet, az a teljes hátamon, két vállamonon, karjaimon és melleimen van.. biggrin
de te értesz hozzá jobban!

#217501 - 2009-10-31 11:20:37 Re: BodyBuilding,Fitness & Tattoo [Re: Maistro]
... Offline
!

Tiszteletem Maistro Úr!

A volt barátnőm kérésére hordtam ékszereket... de nem szerettem őket...
De viszont a stílusod lenyügöző!!! wink Ha már ilyen közvetlen, haveria viszony:
-Te valami tetkós -bagos-A8, K1 brutál, 10forintos potás albérlet Jani vagy? Ha nem, elnézést kérek...
Csak megnyilvánuásod elég király!
üdv:V

#218058 - 2009-11-02 23:59:51 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: fereg]
Maistro Offline
újonc-hússzal
*

Hogy fogyhattál 30 kg-t? Abbahagytad a szteroidos testépítést, v szálkásítottál?

#218059 - 2009-11-03 00:10:08 BodyBuilding,Fitness & Tattoo [Re: ...]
Maistro Offline
újonc-hússzal
*

Ez: "Te valami tetkós -bagos-A8, K1 brutál, 10forintos potás albérlet Jani vagy?" meg mi? Nem lehet az észrevételeimnek hangot adni? A fórumok nem erről szólnak?

Az elnézést elfogadom, mert ebből semmi nem illik rám. Hogy tudott rávenni egy nőszemély, h tégy 2 karikát a füledbe, ha neked annyira nem is tetszett?

#218159 - 2009-11-03 15:44:37 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Maistro]
Taygetos Online   content
X
**

Regisztráció: 2008-07-22
Üzenetek: 5218
Lakhely: szőröstalp country
te ki vagy?

www.taygetos.hu

#218189 - 2009-11-03 17:01:05 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Taygetos]
Ißi Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-06-21
Üzenetek: 249
Lakhely: Pest megye

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu ;o)

"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

#218196 - 2009-11-03 17:22:43 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Ißi]
Űrbél Offline
stabilan fórumos
**

Regisztráció: 2007-02-27
Üzenetek: 871
Lakhely: Az élet Habos megyéje
Csini smile
Közvetlenül az olimpiai játékok előtt az ókori sportolók nem ettek kenyeret, és sok aszalt fügét fogyasztottak, hogy legyen energiájuk. Ami az italt illeti, a legnépszerűbb a bor volt. Még Hippokratész is azt tanácsolta az izomlázas atlétáknak: „rúgjatok be párszor.

#218198 - 2009-11-03 17:26:58 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Űrbél]
kalo Offline

neudvarojj biggrin

egyébként személy szerint nekem nem tetszik a tetkó a hason, de ez bejön, talán a feszes has miatt.

#218204 - 2009-11-03 17:53:01 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: kalo]
Űrbél Offline
stabilan fórumos
**

Regisztráció: 2007-02-27
Üzenetek: 871
Lakhely: Az élet Habos megyéje
persze feszes has.. biggrin
Közvetlenül az olimpiai játékok előtt az ókori sportolók nem ettek kenyeret, és sok aszalt fügét fogyasztottak, hogy legyen energiájuk. Ami az italt illeti, a legnépszerűbb a bor volt. Még Hippokratész is azt tanácsolta az izomlázas atlétáknak: „rúgjatok be párszor.

#218206 - 2009-11-03 18:22:38 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Űrbél]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

Regisztráció: 2009-09-09
Üzenetek: 1607
nekem egy ilyenem van:

http://images.iwiw.net/0105/user/00/84/68/00/8/user_8468008_1257104312323

bár ez nem éppen egy csupaszcsiga testépítő láb, szóval legyen 18 karikás a kép biggrin

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#218208 - 2009-11-03 18:28:39 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bosco]
X
**

jesszus...na ilyet én nem csináltatnék biggrin

www.taygetos.hu

#218209 - 2009-11-03 18:32:39 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Taygetos]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

azért mert színes vagy azért mert real? beee

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#218212 - 2009-11-03 18:42:03 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Taygetos]
Norin Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-06-28
Üzenetek: 238
Lakhely: Miskolc
A színes tetkók nekem sem tetszettek. (Meg a tetkók sem nagyon. smile )
De a Discoveryn megy egy sorozat: Miami Ink. A tetoválók. Mióta láttam pár részt megtetszettek a tetoválások. smile Az tényleg művészet amit ők csinálnak.

#218214 - 2009-11-03 18:45:57 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Norin]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

az az egész csak parasztvakítás amúgy, már mint maga a műsor smile
olyan, mintha egy kórházi sorozatot, mondjuk a Vészhelyzetet vér nélkül forgatnának, kb. annyira reális smile

de abban egyet kell értsek természetesen, hogy azok valóban művészi alkotások wink

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#218222 - 2009-11-03 19:36:55 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bosco]
fereg Offline
kezdõ fórumos
*

Nekem nem jön be a pocis tetko frown
Bezzeg a reálos igen! smile

#218320 - 2009-11-04 00:59:45 BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ]
Maistro Offline
újonc-hússzal
*

Te mire bameg-olsz?

Ha valmi gondod van írd le, h szembesüljek vele!

A másik, honnan tudod, h ki meddig lesz a fórumban? Talán jós vagy?

#218322 - 2009-11-04 01:03:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Ißi]
Öcsi_ Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-10-01
Üzenetek: 202
Egy jó nőnek még ez is jól áll! biggrin

Óvakodj a türelmes ember haragjától!

#218323 - 2009-11-04 01:08:48 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Öcsi_]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

én igazából nem merem kommentelni azt a hason lévő tetkós képet...

köszi smile 4 évet vártam vele, de megérte, annyi kellett, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg kell smile

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#218335 - 2009-11-04 02:15:40 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bosco]
fereg Offline
kezdõ fórumos
*

Na megharcoltam ezzel a rohadt nettel...
Sztem nem sok látszik a tetkóból, nagyon sötét. Jó helyen van és a lányzó alakja is csábitó, de azt nem merném kijelenteni, h maga a tetoválás jó munka!

#218473 - 2009-11-04 18:34:34 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: fereg]
X
**

Eredeti szerző: fereg
Sztem nem sok látszik a tetkóból, nagyon sötét.

szóval te is további képekre vársz? biggrin

amúgy Ibi jó a tetkó smile

www.taygetos.hu

#218505 - 2009-11-04 21:16:34 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Taygetos]
Ißi Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-06-21
Üzenetek: 249
Lakhely: Pest megye
Köszike! beee

"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

#218542 - 2009-11-05 06:54:05 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Ißi]
fereg Offline
kezdõ fórumos
*

Csak sokat takar a fürdőruha biggrin
Hogy kell ide linkelni? Teszek fel én is tetkos képet magamról...

#218551 - 2009-11-05 09:35:43 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: fereg]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

kepfeltoltes.hu
imageshack.de

vagy, ha iwiwen, facebookon, akárhol van képed, akkor onnan direktbe is linkelheted egyből!

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#218903 - 2009-11-07 09:22:54 Re: BodyBuilding,Fitness & Tattoo [Re: Maistro]
... Offline
!

Jó volt az ágyban! wink és 22éves voltam.
De gondolom veled ilyen nem fordulhat elő, és a zorko tetkód is letagadod... biggrin

#218905 - 2009-11-07 10:30:31 Re: BodyBuilding,Fitness & Tattoo [Re: ...]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

isten hozott turmi

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#218944 - 2009-11-07 14:44:29 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Maistro]
Mr Bez Offline
kezdõ fórumos
**

Regisztráció: 2008-03-12
Üzenetek: 324
Maistro, van itt 1-2 seggfej, de neked sem kell szégyenkezned köztük...
Próbálj meg lazítani, mert innen is kiutálnak, mint annak idején a játszótérről.

Én bírom a szinvonalas tetkókat, főleg, ha dögös csajokon virít. biggrin

#219107 - 2009-11-08 13:28:02 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Mr Bez]
Utah Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-11-03
Üzenetek: 17
Sziasztok

Szerintem tetovalassal, fulbevalokkal, piercingekkel nincs baj.
A baj az altalanositassal, van es hogy agy kalap ala kerul mindenki. Nekem is van tetovalasom. De nem szeretem ha a hulye divat majmokkal egy lapon sorolnak. Ezt szeretnenk elerni a testepitesben is ? nem? hogy ne vegyek egy kalap ala a kopasz fuxos gyurosokat, meg a testepitoket.

Egyebkent nem ertem hogy miert baja tetovalas a testepitesben, ha valki rendesen le van barnitva. Miert szamit a bor ? Elfogadom hogy igy van csak nem ertem.

Egyebkent az nem szabaalyszeru hogy egy izmos ember jobban nez ki a tetovalva. De mondjuk megneznem Cutlert valami igenyes tetovalassal.

#219255 - 2009-11-08 23:50:18 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ]
Utah Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-11-03
Üzenetek: 17
En mikor ezt a szabalyt (pontlevonast) meghallottam akkor arra gondoltam, hogy nem szepsegverseny ez. Az izomrol, aranyossagrol szimetriarol szol.
Persze ertem en hogy egy rossz helyen levo tetovalas bezavar.
Egyebkent ugy hallottam hogy ez manapsag mar csak pontlevonassal sem jar.

Off/ tudjatok mit neznek meg, hogy egy versenyen az eggyik sracnak full szoros a laba , de annyira hogy tenyleg takarna az izmokat, mokas lenne Off

udv Utah

#220500 - 2009-11-15 22:46:55 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Utah]
AkPi Offline
kezdõ fórumos
*

Regisztráció: 2009-09-26
Szerintem egy alap emberen ha van jelentősége a tetoválásnak akkor jó..de a testépítésben szerintem már hátrány vagyis szerintem elveszi az izmokról a figyelmet vagy nem tudom nekem egyszerűen nem tetszik..

#222249 - 2009-11-30 12:59:15 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: AkPi]
-Rotika- Offline
bilgéjc :D
*

Regisztráció: 2009-09-28
Üzenetek: 499
Lakhely: van kösz
ezt azért imádom röhög

na jó a többit is röhög

Versenyzésben hátrány ez tény, de én nem vagyok versenyző és lehet nem is leszek, ha meg leszek akkor majd ráérek sírni röhög

Módosította: -Rotika- (2009-11-30 12:59:34)

Nem csak a drogokkal van baj. Sz*rt esznek, sz*rt isznak. Úgy is néznek ki, mint egy rakás sz*r. Inkább sportolni kéne meg tanulni. Azt hiszik, hogy a pénz a hatalom, de igazából a tudás az. (Dopeman)

...a kókusz pálma lombja alatt ücsörög a maki!

http://kepfeltoltes.hu/view/100301/k_t_pofa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

#222321 - 2009-11-30 18:08:58 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: -Rotika-]
yogi Offline
peakgirl-recskázó

Regisztráció: 2008-05-29
Üzenetek: 4789
Lakhely: District 8
igen komoly (merész biggrin ) tetkó, ennyire SP fanatikus vagy? biggrin

‎"Nincs menekvés: úgy tűnik, hogy mindarról, amiből meg lehet élni, amivel pénzt lehet keresni vagy ami az életet szebbé teheti kiderül, hogy törvénytelen, erkölcstelen, hizlaló vagy - ami még rosszabb - lehet, hogy rákkeltő."

http://www.make-everything-ok.com/

#222369 - 2009-11-30 22:02:09 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: yogi]
-Rotika- Offline
*

Ja mindegyik részt láttam már, vagy 5-10X nagyon bírom.

Nem csak a drogokkal van baj. Sz*rt esznek, sz*rt isznak. Úgy is néznek ki, mint egy rakás sz*r. Inkább sportolni kéne meg tanulni. Azt hiszik, hogy a pénz a hatalom, de igazából a tudás az. (Dopeman)

#222370 - 2009-11-30 22:02:35 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ]
-Rotika- Offline
*

Nem tudom már pontosan 10 körülibe megy kb.

#222398 - 2009-12-01 01:14:07 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: -Rotika-]
Norin Offline
kezdõ fórumos

huh Ez nagyon jó! fetreng A vádlidon van?

#222401 - 2009-12-01 01:31:15 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Norin]
-Rotika- Offline
*

nem a lábam belső felén biggrin bokám fölött

#227639 - 2010-01-08 17:22:16 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
Csabika88 Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-05-17
Annyit fűznék hozzá hogy a tetoválásokat lelehet szed etetni úgy is már hogy heg se maradjon rajtad.Ezt a legtöbben nem tudják de van már egy olyan lézeres kezelés amivel ez kivitelezhető csak persze drága.

Amúgy nincs bajom a tetoválásokkal,de magamon nem viselném el...

#227762 - 2010-01-09 01:29:04 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Csabika88]
rákkenroll Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2010-01-06
Üzenetek: 333
Gondolom leszedetni nem lehet éppen olcsó mulatság.. amúgy Jolie néninek sem konstans teljesen a díszítettsége ha megfigyelitek.
(dekurvavicces Jolinéninek hívni:D)

#227807 - 2010-01-09 13:08:38 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Csabika88]
Norin Offline
kezdõ fórumos

Múltkor láttam egy ilyet a TV-ben. Lézerrel "bombázták szét" a tintát. Egy nő nyakáról és kézfejéről szedték le a tetoválásokat. Ami érdekes volt, hogy egyből nem tünt el az egész tetkó, hanem kellett pár hónap a bőrnek. Utána nyomát sem lehetett látni.

#231101 - 2010-01-27 16:14:24 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
RYLi Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-09-15
Üzenetek: 15
hát igen..

Módosította: RYLi (2010-01-27 16:33:58)

#231618 - 2010-01-30 16:28:45 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
Sz. Márton Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-12-13
Üzenetek: 16
Ez a tetkó dolog a 80-as évek végén a terembe előszőr a sitten járt fickókón volt alapvetően megtekinthető, hiszen bent gyúrtak és magukat firkálták (többek között). A 90-es évek közepétől, már a fiatalabb (de legalább helyesen is gyúrós) srácoknál sajnos egyenesen kötelező kezdett lenni. Egyesek meg is ideologizálták az általuk készíttetett, néha egészen művészi színvonalú figurákat. Az más kérdés, hogy van akire az ismeretlen, de divatosan tetszetős kínai vagy japán betűtípusokkal, ételek és hasonló nyalánkságok nevei vannak felírva poénból, így csóró viselője kénytelen volt leszedetni vagy valami mást csináltatni belőle, ha rájött a tetkós, véletlen vagy direkte átverős tévedésére. (Bár ez nagyon ritka mára.) A vagányság és az erőt „többszörösen” sugárzó, félelmet kiváltó genszter-„feeling” egyfajta kötelező kellékeként a 90-es évek közepe után, már napi jelenséggé vált az ezredfordulóra a fiatalok tetoválási kedve. Természetesen ez jó megélhetési forrás és hihetetlen marketing, a nyári napbarnította bőrökön, minél nagyobb formában és kidolgozottan a tetkó-készítő művészek szalonjainak. Sok művész megélhetési forrása így új irányt vehetett és a tehetségük, valakinek egy életre szólhat. Véleményem szerint egy igazi testépítő versenyző karrierjét jelentősen beszűkítené, szinte ellehetetlenítené egy rakás tetkó a testén. Viktor véleményéhez csatlakozva Jay Cutler és a többi sokunk által kedvelt testépítő, gondolom nem csak a mi véleményünk alapján is esztétikailag elrondítaná magát és az élete munkáját, ha teletetováltatná a testét (a látható helyeken). Később ha már lezárta a versenyzői karrierjét, persze lehet, hogy már csak poénból megteszi és a régi csúcsformáját magára tetováltatná. Én gondolkoztam, hogy az egykori kormányfőket a seggemre tetováltassam, de már az elmúlt 20 év sem férne rá és pár év múlva nem értené néhány fiatal és még esetleg félre is értenék a sok férfi portrét az azokat megillető, egykori hasznosanyag néha dörgő, de nem villámló végterméket kibocsátó környékének arcképei láttán…

#231623 - 2010-01-30 16:44:47 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
Sz. Márton Offline
párposztos újonc

Bár nem szerettem volna, de az előbbi kétszer ment el, kétszer ment el….....mint a fürdős kislány az első randin szeretne. (de nem a tetovált testrészektől)

#236317 - 2010-02-27 22:57:19 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ]
Sz. Márton Offline
párposztos újonc

Elmés megállapítás! Tényleg nemcsak a börtönben tetkóztatták magukat, hanem egyesek a sorkatonai szolgálatuk alatt is. De ott is az agyban kissé genetikailag kihívásokkal küzdők, vagy aki nagyon berúgott, mert ott sem csodák készültek a házilagos eszközökkel. Érdekes, de mára valahogy tábornokon sosem látni ilyet, tán még főtiszt is rendkívül kevés lehet tetkóval ellátva...(..???)

#236335 - 2010-02-28 02:26:46 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Norin]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

elég fájdalmas eljárás, nem mondom, hogy ugyanannyira szenvedtem, mint, aki a székben ült, de egyik barátnőmet kísértem el egy ilyenre, és ott fogtam végig a kezét. ugye a nők alapból is jól tűrik a fájdalmat, meg a csajszit is elég kemény fából faragták, de közel járt nagyon ahhoz, hogy elsírja magát. valami nagyon durván éget a lézer, és mellette meg egy asszisztens külön valami nagyon durva cuccal hűti is egyszerre, és a lézert így 5-6mp-nél többre nem is kapcsolta be a doki egyszer sem.

plusz akkor még nagyobb szívás, ha sok színű a tetkó, mert akkor úgy 1-2 évig is eltarthat mire leszedek, ugyan is nem lehet minden színt egyszerre, és két beavatkozás között meg valami 3-4 hónapnak kell eltelnie.

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#236976 - 2010-03-03 02:04:03 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ]
NuLab Offline
statisztikailag stabilan fórumos :D

Regisztráció: 2006-03-26
Üzenetek: 3363
héhéhé, take it easy men biggrin

Isten ments, hogy szakértőként tetszelegjek, de leírnám a véleményemet. Nem vagyok ellene, se mellette, és nem is akarok senkit lebeszélni, de sztem a későbbi megbánásokat meg lehet előzni azzal, hogy tényleg átgondolja, hogy igazából miért is akarja. Mert tetoválás "tárgyához" általában vmi érzés, gondolat(pl. kedvenc kutya, József Attila néhány versora stb.) kapcsolódik, és ez egy idő elhalványodik. Tetoválás helyett ezt ki lehet fejezni másképpen is pl. írjon verset, vagy alkosson szobrot, millió útja-módja van a gondolatok, érzések kifejezésének.

"Az értelmes ember életútja fölfelé visz..."
- Példabeszédek 15:24

"Ne hasonuljatok a világhoz, hanem alakuljatok át gondolkodásotok megújulásával..."
- Rómaiaknak írt levél 12:2

József Attila:
"Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!
Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis."

#237006 - 2010-03-03 11:43:46 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: NuLab]
Bosco Offline
Irigy Faszveréb

axel rose mondta anno, ha eszedbe jut, hogy tetováltatni akarod magad, akkor írd le az ötleted egy papírra, majd 3-5 év múlva vedd újra elő, ha még mindig akarod, és tetszik, akkor rakasd magadra.

AUT CEASAR AUT NIHIL!

#237734 - 2010-03-07 10:14:46 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Bosco]
ressinka025 Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-10-13
Üzenetek: 173
Lakhely: Kisújszállás
Például az állat képeknek vannak értelmezései, amik sikeresen tükrözhetik az ember jellemét.
Őedv.

#237882 - 2010-03-08 10:10:32 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ressinka025]
Sz. Márton Offline
párposztos újonc

Kain 6033!

Azért ezt így,ahogy digitálisan levezetve teszed, a te korodban, ismeretlenül, még itt sem kéne!(.....!!!)
A (szerinted)teljesen jogos állításról, a szavak leírásán kívűl, lehelletnyi "agyhelyfingérzeted" sincs. A "jogosan" szót sem tudnád rendesen értelmezni. Azt, hogy itt mennyit írok, az nem a mennyiségi státuszkijelzővel azonos generálisan változó élettapasztalatomat jelenti, mert pont az ilyen rendkívűl, digitálisan /félre/tájékozott, szinte csak billentyűn kifejlett, önjelölt szakértői hadtápszökevények miatt teszem oly kevésbé, mint sokan mások.
Ezzel a stílussal, csak önmagadat minősítheted, meg azt, hogy álnéven, /szerinted/ elrejtve maradsz, főleg az értelem valódi szikrája elől. A saját pszichikai csapdád, komikus korosztályos spermabankkamat-bajnoka lehetsz, mint génmanipulált, leendő depressziós regisztrált, tömegproliból felfejlődő, álgyúrós retrótinédzser. Neked nincs sok fogalmad már arról az időszakról amiről írsz, de a valóságban vitába sem szállhatnál, sem fizikailag sem a toprongyos szellemi, "hétvégi berúgós, mp5-rabságba küldött stb..," korosztályod veretes tagjaként. A felmenő gyártó céged saját készítésű tetkója, az a saját ügye. Ha az általános dolgot személyesen magadra veszed és ezért másokat anyázol, az meg a saját csökevény butaságod tehetetlensége. Ami, már most előrevetíti a fényes jövődet az emberiség tanultabb része alatt, mint kitöltő rétegű "droid-proli".

Letöltheted a billentyűn a kétségbeesett haragot
De attól még nem mutathatod okosabbnak magad ott
Hiába vagy te magadnak a nagynevű városföldi Káin,
Csak röhögni lehet a vidéked ilyen agrárprolikáin....!
Ha már emlegetted a katonaságot itt fent,
Amelyről halvány fingod nincsen ott lent,
Keress meg valamit városföld lokátoros múltjából,
Mit kaphattál be az agyadba a réskitöltő nyalábból!
Ennyit egyszerre, mert többet, itt tőlem nem érdemelsz
Verd ki magad a billetyűdre hátha egyszer életre kelsz!(...)

#237884 - 2010-03-08 10:22:52 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sz. Márton]
Sz. Márton Offline
párposztos újonc

"billentyűdre" Ezt a szót a gyorsaság után még kijavítom, de mást már nehezzebb lenne és nem is nagyon érdemes! Inkább gyúrjál és ne anyázz, mert úgy tűnik, már csak ez a megoldás! Sokszor nem is olyan rossz!"

#237885 - 2010-03-08 10:26:52 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sz. Márton]
Sz. Márton Offline
párposztos újonc

Neked két z-vel is nehezebb!

#237918 - 2010-03-08 12:03:54 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sz. Márton]
colos Offline
цолош

Tessék most már befejezni.

GUGGOLJ!

Egyetek csalánt!

#237928 - 2010-03-08 12:50:54 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: colos]
ressinka025 Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-10-13
Üzenetek: 173
Lakhely: Kisújszállás
Őedv Kain33.
Te mindenütt csak mocskolódni tudsz mindenkivel?
Vagy kritizálsz másokat. Már sok helyen olvastam általad írt hozzászólást, de egyik sem igazán tetszett.
Ne haragudj, de szerintem ez nem idevaló hozzáállás.
Menj a tombolóba, ott azt írsz amit akarsz, és annak akinek lehet.
Vagy próbálj meg normális szavakkal válaszolni, vagy hozzászólni a témákhoz.
Őedv.

#237948 - 2010-03-08 14:14:43 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: ressinka025]
Sz. Márton Offline
párposztos újonc

Az a baj, hogy ilyen fórumon a hülyeséggel kellett foglalkozni.
Én jobban szégyellem, hogy "szétoffolva" a főbb szakmai kérdéseket, egyáltalán beírnak úgy mint a Káin6033 fedőnevű, ennyire személyesen sértőt, egy olyan helyen, ahol komolyabb emberek edzésének a mindennapjai sokkal lényegesebbek lehetnének.(Főleg tanulásként az ilyeneknek...) Mivel a fórum e részének testépítő-moderátorát én magam is nagyon tisztelem, ezért csak a súlyzokkal elvégzendő tréninggel kapcsolatos dolgokat helyezem előtérbe, nem pedig egyéb, ide nem illő vitákra reagálok, még akkor is ha sértőek. Ennyit búcsúzóként, de nem a tornából felmentett "húszdekásan offoló, klaviatúra-gyilkos, misi mókusoktól", hanem a valódi "vastestvér-sporttársaktól"!

#238479 - 2010-03-11 13:22:49 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Sz. Márton]
-Rotika- Offline
*

ez a leszedetés sztem akkora nagy baromság... én ezt elitélem... ez olyan mintha megtagadnád önmagad... pfff

#239501 - 2010-03-19 15:45:41 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: -Rotika-]
Littlehulk Offline
párposztos újonc

Regisztráció: 2009-10-08
Üzenetek: 5
Lakhely: Páty
Sziasztok!
Végigolvastam a topicot, és úgy látom azért szerencsére nagy többségben a pozitív, normális hozzáállás a nyerő. Jómagam régóta edzem, és nem olyan rég óta vagyok tetoválva. Mind a kettőt imádom, mind a kettő az életem, az életstílusom része. Sajnos mindkettőben vannak hülyék, akiknek ez csak egy "cucc, hogy keményebbnek tűnjenek". Edzeni sem azért edzem, és tetoválásokat sem azért csináltatok, hogy másoknak feltűnjön, hanem mert sajátomnak érzem mindkettőt.
Szeretem nézni a szép tetoválásokat (főleg persze a szép női testeken:)), és szeretek meghalni az edzőteremben is.

"TRAIN HARD, fight with pride, die with honor! That's the only way!"

#240296 - 2010-03-28 23:31:11 Re: BodyBuilding,Fitness & Tatto [Re: Littlehulk]
Ghor Offline
kezdõ fórumos

Regisztráció: 2009-01-09
Üzenetek: 55
Lakhely: Koth
Sziasztok!
Ehhez mit szóltok? fetreng

Page 1 of 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderátor:  ..., Biomechanika, Harvy 
Google Hirdetés
Csevegő

Shop.Builder Facebook
BB.Tv Flash

BB.Tv  |  BB.Rádió  |  BB.Tv Flash
Shop.builder ajánló
Kiemelt oldalak

Táplálékkiegészítők
Scitec
Biotech
Kondigépek
Súlyzó
Fekpad
Szobakerékpár
Kiemelt kategóriák

Fehérjék
Tömegnövelő
Zsírégető
Kreatin
Multivitamin
C-vitamin
Omega 3 zsírsavak
Keresés

Today's Birthdays
No Birthdays
Google Hirdetés

Shop.Builder · Body.Builder · Blog.Builder · Adatvédelmi nyilatkozat · Médiaajánlat · Felhasználási Feltételek