Aktív témák | Active Posts | Unanswered Posts Az elmúlt 24 órában | Az elmúlt 48 órában | Az elmúlt hét napon
  Téma
Tomboló
Re: US 2016 election, dishonest media, Trump, polls szerző: Biomechanika @ Tegnap 22:14

Trump, the boss.
Tomboló
Eredeti szerző: NuLab Amiről senki nem beszél Manchester után Beszarás.
Tomboló
Amiről senki nem beszél Manchester után
Tomboló
Re: Sajtófigyelõ szerző: Krino @ Tegnap 15:51

Eredeti szerző: NuLab Elhatárolódik Orbánék családkonferenciájának szellemiségétől Philip Zimbardo A simicska-sajtó ferdít, kötve hiszem, hogy olyan lesúlytó véleménnyel lenne a dolgokról. Egyébként én sem értek egyet azza
Tomboló
Re: Ma ezen rögtem jót szerző: Krino @ Tegnap 15:48

Az a szánalmas, hogy a hülye BKV válaszol.
Tomboló
Re: Ma ezen rögtem jót szerző: Biomechanika @ Tegnap 13:37

Ez inkább szánalmas. Főleg, hogy viccesnek akar tűnni a sok troll, de izzadságszagú erőltetett szar az egész.
Tomboló
Re: Ma ezen rögtem jót szerző: NuLab @ Tegnap 13:31

Itt a 10 legjobb hozzászólás, ami a Vaterán eladó villamoshoz érkezett
Tomboló
Re: Egyéb (mindenféle dologról) szerző: NuLab @ Tegnap 13:08

Egymillió a nagycsaládosoknak
Tomboló
Re: Sajtófigyelõ szerző: NuLab @ Tegnap 13:05

Elhatárolódik Orbánék családkonferenciájának szellemiségétől Philip Zimbardo
Tomboló
Re: Szánalmas szerző: Krino @ Tegnap 11:23

Azt hittem, ez hamvába holt.
Tomboló
Re: Szánalmas szerző: Biomechanika @ Tegnap 09:35

Vótmá'?
Tomboló
Re: Intellectual bullshit and other stuffs szerző: NuLab @ Tegnap 00:20

6 Minutes on the True Purpose of University Education
Tomboló
Re: Filmek szerző: Krino @ 2017-05-24 22:57:04

Dehogy. Elolvastam a kritikákat.
Tomboló
Re: Filmek szerző: Biomechanika @ 2017-05-24 22:52:21

Baszki, én teljesen azt hittem, hogy mikor beírtad, hogy fos lett, a filmről jöttél.
Tomboló
Re: Filmek szerző: Krino @ 2017-05-24 22:50:08

Nem.
Tomboló
Re: Filmek szerző: Biomechanika @ 2017-05-24 22:45:34

Vagy ott sincs, mert felrobbant. Te láttad már nem?
Tomboló
Re: Filmek szerző: Krino @ 2017-05-24 22:40:48

Valami olyasmit magyarázott az asszony, hogy megtalálták a Prometheust. Csakhogy az egy másik bolygón van elvileg.
Tomboló
Re: Filmek szerző: Biomechanika @ 2017-05-24 22:27:30

Nézem az imdb-t, majdnem 7 pont, úgy, hogy az értékelések első pár oldalán, csak lehúzó véleményeket látni. Remélem már többen láttátok, mert erről muszáj beszélni, nagyon sok sebből vérzik. Minél többet gondolkozok rajta,
Tomboló
Úgy gondolja, hogy behódol.
Tomboló
Eredeti szerző: Krinokomment: "azt viszont nektek kell belátni, hogy az iszlám itt van európában, a radikális iszlámot pedig a kiközösítettség gerjeszti. ha le akarjuk győzni a radikalizmust, akkor be kell fogadnunk őket, be kell v
Tomboló
komment: "azt viszont nektek kell belátni, hogy az iszlám itt van európában, a radikális iszlámot pedig a kiközösítettség gerjeszti. ha le akarjuk győzni a radikalizmust, akkor be kell fogadnunk őket, be kell vonnunk őket a kultúr
Tomboló
Re: Szánalmas szerző: Krino @ 2017-05-23 21:20:25

Eredeti szerző: Harvyhttp://kiszamolo.hu/a-nemzeti-otthonteremtesi-kozossegrol/ Még egy idiótaság amit kerülni kell. Portfólión képesek ilyet leírni : "A NOK talán legvonzóbb oldala az egyszeri lakásvásárlók számára az lehet,
Tomboló
Re: Szánalmas szerző: Harvy @ 2017-05-23 16:49:57

http://kiszamolo.hu/a-nemzeti-otthonteremtesi-kozossegrol/ Még egy idiótaság amit kerülni kell. Portfólión képesek ilyet leírni : "A NOK talán legvonzóbb oldala az egyszeri lakásvásárlók számára az lehet, hogy a tagok által ny
Tomboló
Re: Egy kis politika szerző: NuLab @ 2017-05-23 13:13:37

Erdoğan kizáratná Ausztriát a NATO-programokból Erdoğan-nal elszaladt a ló, megerősödött hatalma és országának stratégiai fekvése miatt egyre többször önkényesen tesz keresztbe a nyugati partnereknek. Amúgy a helyes kiejtése: e
Tomboló
Re: Filmek szerző: Krino @ 2017-05-23 08:20:57

Lefordítom: a balfasz állat a szokásos brazil szappanopera szarkeverést tudta csak kihozni, mert már ez egy a tévésorozatokban, a mítoszt pedig lerombolta a faszba.
Page 1 of 3 1 2 3 >
Csevegő

Shop.Builder Hirdetés
Ki van Online?
0 Regisztrált (), 79 Guests and 5 Spiders online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
BB.Tv Flash
BB.Tv  |  BB.Rádió  |  BB.Tv Flash
Fórum statisztikák
12107 Tag
26 Fórum
1579 Téma
307920 Üzenet

Max Online tagok száma: 506 @ 2014-06-05 09:18:00